Çilleri yok eden doğal maske tarifi limonla yüzünüzü ovarsanız...

Çilleri yok eden doğal maske tarifi nedir? Bize farklı ve çekici gelse de çillerinden kurtulmak veya azaltmak isteyenler var. İşte çilleri yok eden doğal tarif!

Çilleri yok eden doğal maske tarifi limonla yüzünüzü ovarsanız...

Her ne kadar dışarıdan bakıldığında bize farklı ve çekici gelse de kimilerine göre yüzde veya vücutta çil olması kişiyi rahatsız edebiliyor hatta bu durum psikolojik olarak bir çok sorunların doğmasına neden olabiliyor. Yüzdeki veya vücuttaki çillerden kurtulmak için estetik müdehaleye başvurabilirsiniz. Ancak bu yöntemi tercih etmek istemiyorsanız doğal yöntemlere başvurabilirsiniz. İşte bu durumda elmaelma.com olarak çillerinden kurtulmak isteyenler için evde hazırlayabileceğiniz limon ve şeker malzemeleriyle çillerinizden kurtulabilirsiniz. 

ÇİLLERDEN KURTULMAK İÇİN DOĞAL MASKE TARİFİ 

Bir bardak içerisine bir adet limonu sıkın ve suyunu çıkartın. Limon suyunu cildinize nazikçe ve masaj yaparak sürün. Bu şekilde 10-15 dakika cildinizde kalan limon suyunu ılık su ile durulayın. Bu maskeyi günde iki defa uygulayabilirsiniz.

KULLANIM SÜRESİ NE KADAR OLMALI?

Limon ile çil tedavisi yapmanın başka bir yolu da var. Limonu ikiye bölün. Yarım limon üstüne bir buçuk çay kaşığı şeker serpin. Nazik bir şekilde bu limonla yüzünüzü ovun. Düzenli olarak haftada bir veya iki kez uyguladığınızda çiller yok olacaktır.

Yorumlar