Hatice ile Muammar Ketenci barıştı meğer paranın yüzü tatlıymış!

Hatice ile Muammer Ketenci'nin günler süren kavgaları yalan çıktı. İkili barıştı. Hatice Ketenci'nin yeni defilesinde transparan elbise ile defileye çıkacak.

Hatice ile Muammar Ketenci barıştı meğer paranın yüzü tatlıymış!

Defilesinde poposunu açarak olay yaratan Hatice ile Muammer Ketenci arasındaki kavga günlerce magazin gündeminde tartışılmıştı. Hatice'nin kendisinden habersiz bir şekilde defilede poposunu açtığını, kendi reklamını yaptığını söyleyen Muammer Ketenci 'Bir daha asla yüzüne bakmak' dediği Hatice ile barıştı. Barışma yetmiyormuş gibi ikili yeni bir defile için de el sıkıştı. Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına özel röportaj veren ikili "Herkes ekmek parasına" bakıyor diyerek şaşırttı. 

"Laflarımın arkasındayım ama yeni işler yapacağız" diyen Muammer Ketenci, yurtdışında yapılacak bir defilede Hatice'nin yeniden podyuma çıkacağını hem mankenlik yapacağını hem de şarkı söyleyeceğini açıkladı. Muammer Ketenci, "Herkes ekmek parasına bakıyor. Biz de Hatice ile yeni bir iş için bir araya geldik. Bana şimdi paranın yüzü taklı diyecekler. Evet tatlı. Adamlar istiyor bir de vereceğiz yapacak bir şey yok. Hatice defileye çıkacak hem de şarkı söyleyecek" dedi. 

GİYDİRECEK BANA

Hatice ise röportajda Muammer Ketenci'nin kendisi için bir elbise hazırladığını söyleyerek iğneli bir ifadeyde "Giydirecek bana" dedi. 

POPOSUNU AÇMASINA BİLE GEREK KALMAYACAK

Muammer Ketenci, yurtdışında yapılacak olan defile için Hatice'ye transparan bir elbise hazırlayacağını da söyleyerek, "Hatice istediğini yapabilir. Ama bu kez transparan giydireceğim. Poposunu açmasına bile gerek kalmayacak" diye konuştu. 

HEPSİ REKLAM İÇİNMİŞ!

Muammer Ketenci ile Hatice'nin barışması ve yaptıkları açıklama 2. Sayfa programını sosyal medyadan takip edenleri sinirlendirdi. Takipçiler "Her şey reklammış, hepiniz yalancısınız" diyerek ikiye tepki gösterdi.

 

 

 

 

 

Yorumlar