İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener'den manidar paylaşım

İbrahim Kutluay ve Demet Şener boşandı. Yıllardır çekişmeli devam eden boşanma davası bugün son duruşmayla karara bağlandı. Şener'in paylaşımı ise çok konuşulur

İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener'den manidar paylaşım

İbrahim Kutluay ile Demet Şener, resmen boşandı. Yıllardır süren çekişmeli boşanma davasında bugün karar günüydü. Sabah 08.30'da başlayan duruşma 40 dakika sürdü ve hakim çiftin boşanmasına karar verdi.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gİden Demet Şener ile İbrahim Kutluay, görüntü vermemek için duruşma salonunda değil mahkeme kaleminde boşandı. 

Çiftin boşanma davasının duruşması yaklaşık 40 dakika sürdü. Mahkeme kaleminden ilk çıkan İbrahim Kutluay oldu. Basın mensuplarının “boşandınız mı?” sorusuna Kutluay, “Evet boşandık” dedi. Demet Şener ise açıklama yapmak istemedi.

Demet Şener İbrahim Kutluay boşanma

BOŞANMA SONRASI DEMET ŞENER'DEN PAYLAŞIM

Boşanma davası sonrası Instagram hesabından paylaşım yapan Demet Şener, takipçilerine "Güzel bir hafta olsun hepinize" notun paylaştı. Bir kafede mutlu bir ifadeyle poz veren Demet Şener'in fotoğrafını ise avukatı Aslı Hatemi çekti. Demet Şener'in emojilerle avukatına teşekkür etmesi takipçileri arasında "mahkemeden istediklerini almış olmalı" yorumlarına neden oldu. 

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza

İBRAHİM KUTLUAY'IN SEVGİLİSİ EDVİNA SPONZA KİMDİR, NE İŞ YAPIYOR?

Boşanma davası sonrası herkesin gözü İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edvina Sponza'ya çevrildi. Boşanmanın nedeni olarak gösterilen Edvina Sponza ile İbrahim Kutluay gözler uzak .lişkilerini boşanma davası sürerken de devam ettiriyordu.

Edvina Sponza kimdir sorusu sosyetik güzelin İbrahim Kutluay'la ilişkisi sonrası magazinin gündemine girmiş bir soru. Edvina Sponza sosyetinin yakından tanıdığı bir isim. İşadamı Murat Özyeğin'in eski eşi olan Edvina Sponza 3 çocuk annesi 44 yaşında bir yoga eğitmeni. Edvina Sponza kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, eski eşi kim, İbrahim Kutluay'la sevgili mi soruları sosyetik güzel hakkında en çok merak edilen sorular. Biz de elmaelma.com olarak Edvina Sponza kimdir sorusuna detaylı bir yanıt verdi. İşte Edvina Sponza hakkında merak edilen her şey...

Sosyetik güzel Edvina Sponza İzmir doğumlu. 1977 yılında İzmir'de dünyaya gelen Edvina Sponza'nın ailesi aslen İtalyalı. Edvina Sponza'nın ailesi 19. yüzyılın başlarında Türkiye'ye göç edip İzmir'e yerleşen İtalyan bir aile. Edvina Sponza'nın babası bugün halen faaliyet gösteren Sponza Mücevher'in sahibidir. Edvina Sponza'nın annesi ise aslen İngilizdir. İlkokulu İtalyan Okulu'nda, ortaokul ve liseyi ise İzmir Özel Türk Lisesi'nde okudu. 1991 yılında üniversite öğrenimi için İstanbul'a taşındı ve buradan hiç ayrılmadı.

 

 

Yorumlar