MTV Ödül töreninde sahneye çıkan French Montana Alison Brie'nin göğüs dekoltesini görünce şaşı oldu!

MTV Ödül töreninde sahneye çıkan ünlü rapçi French Montana sunucu Alison Brie'nin derin göğüs dekoltesini görünce gözünü göğüslerinden alamadı!

MTV Ödül töreninde sahneye çıkan French Montana Alison Brie'nin göğüs dekoltesini görünce şaşı oldu!

MTV Müzik Ödüllerinde sahneye çıkan ünlü rapçi French Montana sunucu Alison Brie'nin derin göğüs dekoltesini görünce gözlerini alamadı! Müzik dünyasının en iyilerinin seçildiği MTV Video Müzik Ödüllerinde geceye damga vuran olay i French Montana'nın bakışları oldu! Sunucunun göğüslerinden gözlerini alamayan Montana'nın bakışları kameralara yansıdı!

Müzik dünyasının en iyilerinin seçildiği MTV Video Müzik ödülleri gecesinde ünlü rapçi French Montana'nın sunucu ve aynı zamanda oyuncu olan Alison Brie'nin derin göğüs dekoltesinden gözünü alamaması dikkat çekti. Uzun bakışlarla sunucunun göğüslerine bakarken görüntülenen ünlü rapçinin o anları geceye damga vurdu.

MTV Müzik Ödülleri töreninde sunuculuk yapan oyuncu Alison Brie derin göğüs dekoltesi ile tüm dikkatleri üzerinde topladı. Şıklığı ile göz kamaştıran Alison Brie gecenin kilit isimleri arasında yer aldı.

Dünyaca ünlü yıldızların ödül aldığı gecede ünlü rapçi French Montana En İyi Latin Şarkıcı ödülünü sunmak için sahneye çıktı ancak sunucu Alison Brie'nin göğüslerine bakmaktan ödülü unuttu! İşte o anlar.

mtv ödül töreni french montana alison brienin göğüs dekoltesinden gözlerini alamadı

 

Yorumlar