İrem Derici'yi taciz eden sapığın görüntüleri ortaya çıktı işte korku dolu anlar!

Göz yaşları içerisinde kendisini taciz eden ünlü şarkıcı İrem Derici soluğu karakolda almıştı işte Derici'yi korkutan hayranının o görüntüleri!

İrem Derici'yi taciz eden sapığın görüntüleri ortaya çıktı işte korku dolu anlar!

Ünlü şarkıcı İrem Derici bir süredir kendisini taciz eden hayranından şikayetçi oldu. Evine elinde çiçekle gelmek isteyen hayranın görüntüleri ortaya çıktı. Göz yaşları içerisinde takıntılı hayranından şikayetçi olan İrem Derici son olarak ifade vermişti. Evine kadar gelen ve rahatsız eden sapığın görüntüleri ortaya çıktı. Polis tarafından gözaltına alınan takıntılı hayranın ifadeleri şoke etti!

Şarkıcı İrem Derici'yi bir süredir rahatsız eden takıntılı hayran elinde çiçekle son olarak Derici'nin evine geldi. Ünlü şarkıcının Harbiye'deki evine giden saplantılı hayranı gören İrem Derici korku dolu anlar yaşadı. Göz yaşları içerisinde karakola ifade vermeye giden İrem Derici evine gelen kişinin görüntülerini de 2. Sayfa programı Müge ve Gülşen'in sunduğu programa gönderdi.

Takıntılı Hayranın Görüntüleri Ortaya Çıktı!

2019 22 Ağustos tarihinde saat 14.00 gibi elinde çiçekle İrem Derici'nin evine gelen takıntılı hayran kapıyı açan çalışana İrem Derici'ye aşık olduğunu söylemesiyle korku dolu anlar başladı. Yaşanan olayın üzerine bir kaç gün sonra eve yeniden gelen takıntılı hayran elinde çiçekle geçtiğimiz akşam yeniden geldi. Yaşadığı durumdan korkan İrem Derici soluğu karakolda aldı ifade verdi.

Yakalandı!

Canlı yayına bağlanan İrem Derici'nin avukatı Ayşegül Mermer olayları şu şekilde anlattı, ''Gece 11 sularında İrem Hanım'ın kapısına geliyor oda kamerada görüp hemen polise haber veriyor. Daha sonra kişi polis tarafından yakalanıyor. Şu an şahıs gözaltında bugün de 12.30-13.00 gibi hakim karşısına çıkacak. Bu arada sosyal medya hesabından sürekli hayranlığı belli eden taciz mesajları atmış.

irem dericiyi rahatsız eden sapığın görüntüleri ortaya çıktı

Onun İçin Ölüyorum

'Aşığım onun için ölüyorum. Onun için hayvanlarımı sattım Kahramanmaraş'tan geldim' dedi. Daha önce de 'Ben Gaziantep'ten geldim, onun için eşimden boşandım' demiş ifadeleri birbirini tutmuyor. Sağlıklı bir birey olduğunu düşünmüyoruz."

Yorumlar