Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer'le öpüşürken çekilen fotoğraflara isyan etti!

Yasak Elma'nın güzel oyuncusu Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile plajda öpüşürken çekilen fotoğraflarına isyan etti!

Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer'le öpüşürken çekilen fotoğraflara isyan etti!

Efes Basketbol oyuncusu olan Buğrahan Tuncer ile yeni bir aşka yelken açan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu olan Eda Ece sevgilisiyle sahilde öpüşürken görüntülenmişti. Güzel oyuncu Eda Ece sevgilsiiyle öpüşürken çekilen mayolu fotoğraflarda kilolu çıkmasına sitem etti. Sevgilisiyle çıktığı romantik tatilde fotoğraflarının çekilmesine sitem eden oyuncu geçtiğimiz gün arkadaşıyla bir kafede otururken görüntülendi. Kısa süreli basın mensuplarıyla sohbet eden Eda Ece geçtiğimizz haftalarda çekilen tatil fotoğraflarına sitem etti.

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile yeni bir aşka yelken açan Eda Ece sevgilisiyle geçtiğimiz haftalarda baş başa tatile çıktı. Tatilde fotoğraflarının çekilmesine ve kilo aldı manşetlerinin atılmasına sitem etti. Sevgilisi Buğrahan Tuncer ile öpüşürken çekilen fotoğraflarda kilo aldı haberlerine sinirlenen Ece, ''Arkadaşlar bana hiç acımamış'' yorumunda bulundu. 

''Arkadaşar Bana Hiç Acımamış''

Son olarak Yasak Elma adlı dizide Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece geçtiğimiz gün Cihangir'de bir mekanda karşılaştığı basın mensuplarına dert yandı. Geçtiğimiz haftalarda basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile baş başa çıktığı tatilde mayolu şezlonga uzanmış  bir şekilde fotoğraflarının çekilmesine isyan etti. Eda Ece mayolu çekilen fotoğrafları ile ilgili, "4 tane bikini giydim, üşüdüm. Birinde mayo giyeyim dedim, onu çekmişler. Kilolu çıkmışım. Arkadaşlar bana hiç acımamış. 'Kilo aldı' diye haberler çıktı." dedi.

sevgilisiyle öpüşürken çekilen fotoğraflara eda ece sitem etti

Yorumlar