Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosuna en olay yorum bir penis görseniz...

Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosuna en olay yorum Orhan Pamuk'un eski sevgilisi ressam Karolin Fişekçi'den geldi. Fişekçi '1 penis görseniz ne olur' dedi.

Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosuna en olay yorum bir penis görseniz...

Kerimcan Durmaz'ın uçak tuvaletinde mastürbasyon yaptığı videoyu sosyal medya üzerinden paylaşması sonrası tartışmalar sürüyor. Ünlüler aleminden Kerimcan Durmaz'a destek olan da eleştiren de çıktı. Ancak hiçbir yorum ressam-yazar Karolin Fişekçi'nin sözleri kadar radikal değildi. Karolin Fişekçi, Show TV ana haber bülteni sunucusu Ece Üner'in sözlerini eleştirirek Kerimcan Durmaz'a sahip çıktı. 

Ece Üner'in "Güzel günler göreceğiz diye diye en sonunda Kerimcan Durmaz'ın en müstehcen yerini bile gördük” sözlerini paylaşan Karolin Fişekçi, şunları yazdı:

''Takip etmeyin siz de! Ben neden görmedim adamın penisini? Bir penis görseniz ne olur yani? Penise gelene kadar sürüyle çocuk istismarı, hayvana yapılan işkence, yolsuzluk, orospuluk var. Bir organ nihayetinde gördüğünüz, dünyanın sonu değil."

Karolin Fişekçi

KAROLİN FİŞEKÇİ KİMDİR, ASLEN NERELİ, NE İŞ YAPIYOR, SEVGİLİLERİ VE HAMİLELİK SKANDALI

1982 doğumlu Karolun Fişekçi, ressam ve yazardır. Karolin Fişekçi'nin annesi terzi babası ise eski el yazması ustasıdır. Bir erkek kardeşi bulunan Karolin Fişekçi, aslen Sivaslı. Ermeni olan Karolin Fişekçi, Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi mezuniyeti sonrası Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü'nü bitirdi. 

Karolin Fişekçi'yi Türkiye, Nobel ödüllü yazar Orman Pamuk ile ilişkisiyle tanıdı. Bir süre birlikte olan Karolin Fişekçi ve Orman Pamuk 2012 yılında ayrıldı. 

Fişekçi'nin adı en son Sağlık Bakanlığı'nın ünlü ressam hakkında yanlış veri girişiyle gündeme gelmişti. Karolin Fişekçi, Sağlık Bakanlığı sisteminde 33 haftalık hamile göründüğünü açıklamış ve bakanlığı eleştirerek gündeme gelmişti. 

 

 

Yorumlar