Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ı her yerden sildi soyadını kaldırdı!

Serdar Ortaç'la olan evliliğini geçtiğimiz haftalarda bitiren Chloe Loughnan, sosyal medya hesaplarından Ortaç soyadını kaldırdı.

Chloe Loughnan Serdar Ortaç'ı her yerden sildi soyadını kaldırdı!

Ünlü şarkcı Serdar Ortaç ve Chloe Laughnan geçtiğimiz günlerde 5 yıllık evliliklerini sonlandırmıştı. Boşanma sonrası hala aralarında sevgi ve saygı bağlarının devam ettiğini söyleyen ünlü çiftten Laughnan, Ortaç soyadını bir süre kullanmaya devam etti. Serdar Ortaç'ın sahnesinde annesine dönüp, "Ne varsa bizde var. Annemi zamanında dinlemedim. Çok haklıydın anne" itirafından sonra ise Chloe Loughnan'dan hamle gecikmedi. Loughnan'da Ortaç'ın soyadını tüm sosyal medya hesaplarından silerek Ortaç'ın sözlerine karşılık verdi. 

BOŞANDIKTAN SONRA SOYADINI KULLANMAYA DEVAM EDİYORDU

Serdar Ortaç ve İrlandalı manken Chloe Loughnan 8 Ağustos günü sürpriz bir kararla boşanmışlardı. Boşandıktan sonra hala aralarında saygı ve sevginin devam ettiğini söyleyen ünlü çiftten Chloe'nin boşanma sonrası sosyal medya hesaplarından Ortaç soyadını kullanmaya devam etmesi ise tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

"ANNEMİ ZAMANINDA DİNLEMEDİM"

Ancak, Chloe Loughnan ile evliliğini bitiren Serdar Ortaç, geçtiğimiz gün konser sırasında dansçısını işaret ederek "Ne varsa bizde var. Annemi zamanında dinlemedim. Çok haklıydın anne" itirafından sonra Chloe Loughnan'dan hamle gecikmedi.

ORTAÇ'I HER YERDEN SİLDİ

Ortaç'ın bu hamlesine Chloe'den yanıt gecikmedi. Chloe'de bu açıklama sonrası Ortaç soyadını heryerden kaldırdı. Chloe'nin bu hamlesi "Chloe, Serdar'ı hayatından çıkardı" yorumlarına neden oldu.

BİRBİRLERİNİ TAKİP EDİYORLAR

Öte yandan Ortaç ve Loughnan sosyal medyada birbirlerini takip etmeye devam ediyor.

 

Yorumlar