Neslihan Doğrusöz Sevda Demirel'e olan aşkını haykırdı!

Sevda Demirel ile yaşadığı aşk olay olan cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz, sosyal medyada sevgilisine olan aşkını "Kadınım, benim güzel eşim" dile getirdi.

Neslihan Doğrusöz Sevda Demirel'e olan aşkını haykırdı!

Katıldığı moda yarışmasıyla ünlenen ve sonrasında ameliyatsız cinsiyet değiştirerek adını Doruk Doğrusöz olarak değiştiren Neslihan Doğrusöz, şarkıcı Sevda Demirel ile birliktelik yaşamaya başladı. İlişkisini gözler önünde yaşayan Doğrusöz, dün akşam yaptığı paylaşımda sevgilisine olan aşkını haykırdı.

"Kadınım, güzel eşim!"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan yeni adıyla Doruk Doğrusöz, sevgilisiyle yaptığı paylaşımlara devam ediyor. Dün akşam Demirel'in sahnesine giden Doğrusöz, sevgilisi şarkı söylerken aşka geldi. Demirel ile evlenmek istediğini sürekli dile getiren Doğrusöz, son paylaşımında "Aşkım, kadınım, benim güzelim, eşim... Varlığına şükür ettiğim... Sevda'm Doğrusöz'üm" dedi.

"O benim Şems'im ben onun Mevlana'sı"

Geçtiğimiz hafta el ele görüntülendikten sonra yaptıkları her açıklamada evlenmek istediklerinden bahseden Doğrusöz, "Benim Sevda'ya sevdalanma sebebim insan, hayvan, çiçek ayırt etmeksizin düşmanını bile seven farklı bir yapısı olan biri. O benim Şems'im ben de onun Mevlanası. Aşk'ın en güzeli beklentisiz olanıdır. Biz magna gibi bir düşsel bağımız var. Aşk dediğin şey cinsel ilişkiden ibaret değildir. Öyle olsa genelev tapınak olurdu" demişti.

 

 

Yorumlar