Nxivm cinsel ilişki tarikatında kan donduran bekaret itirafı 'lidere sunulduk!'

Nxivm cinsel ilişki tarikatında bir gelişme daha yaşandı! Tanıkların kan donduran ''Lidere sunulduk cinsel ilişkiye girdik'' itirafı medyada olay yarattı!

Nxivm cinsel ilişki tarikatında kan donduran bekaret itirafı 'lidere sunulduk!'

Nxivm'in cinsel ilişki tarikatında kan donduran itirafların ardı arkası kesilmiyor. Bu sefer tannıkların bekaret itirafları olay oldu. Kadınların zorla alıkoyulduğu ve şantaj yapılarak cinsel ilişkiye zorlandığı ortaya çıktı. Ancak cinsel ilişki tarikatında Nxivm'in lideri Keith Raniere 18 yaşına henüz girmeyen kızları bekaret kaybetme hazırlığının detayları mide bulandırdı! Kendisini ''dünyanın en zeki en ahlaklı kişisi'' olarak tanıtan Raniere'ın zorla alıkoyduğu kadınların ifadeleri olay oldu. İşte cinsel ilişki tarikatında yaşananlara dair tanıkların o ifadeleri...

BEKARET ALMA HAZIRLIĞI YAPILIYORDU

Davada tarikatın eski üyelerinden olan Daniela 18 yaşına girmeden haftalar önce Keith'e gelin olmak için hazırlatıldığını anlattı. Daniela'nın ailesi Raniere'nin tarikatına katılmak için Meksika'dan ABD'ye taşındığını anlatarak "Daha önce kimseyle cinsel ilişkiye girmemiştim öpüşmemiştim bile. Keith'i de hiç bu şekilde düşünmemiştim ama üstü kapalı da olsa bazen benimle flört ettiğini anlayabiliyordum. Şimdi biliyorum ki, beni 'gelini olmaya' hazırlıyormuş. Öncü haftasında Rainere'e sunuldum, sonrasında ilişkimiz cinsel ilişkiye evrildi."

KİLO ALANLAR HAPİS CEZASI ALIYOR!

Tarikat üyelerinden bir diğeri olan Lauren Salzman Daniela'nın kilo aldığı için yaklaşık 2 yıl yatak odasında tek başına hücre hapsine mahkum edildiğini anlatarak bu süreçte sadece Raniere'den başka hiç kimseyle görüşmesine izin verilmediğini anlattı.

BAŞ HARFLERİNİ VÜCUTLARINA KAZITIYORLARDI

Raniere'in ismini ve soy isminin baş harflerini vücutlarında leğen kemiğinin üzerine kazıttıkları ortaya çıktı. tarikata yeni katılan kadınarın vücutlarına efendilerinin baş harflerini kazıtırken çıplak bir şekilde videoya çekildiği ortaya çıktı.
cinsel ilişki tarifkatında bekaret itirafı

Yorumlar