Tuğba Ekinci'nin Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Siyasi paylaşımlarla sürekli olarak gündemde olan Tuğba Ekinci, bu kez de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı. Beğeni butonu çöktü.

Tuğba Ekinci'nin  Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Yaptığı siyasi paylaşımlarla sürekli olarak gündemde olan Tuğba Ekinci, bu kez de sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı. Cumhurbaşkanına olan sevgisini her fırsatta dile getiren Ekinci, bu paylaşımı ile takipçilerinden tam destek aldı. Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı.  

PAYLAŞIMI BEĞENİ BUTONUNU ÇÖKERTTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini her fırsatta dile getiren şarkıcı Tuğba Ekinci, Erodğan'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, altına '' Reis'' notunu düştü. Paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Bir takipçisi, ''Adamsın tugba'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, ''Delikanlı KADIN'' yorumunu yaptı. 

Tuğba Ekinci'nin  Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı sosyal medyayı salladı!

''TÜRKİYE'DE BENDEN GÜZELİ YOK'' DEMİŞTİ 

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci'nin geçtiğimiz günlerde ''Türkiye'de benden güzeli yok'' diyerek paylaştığı video ise sosyal medyayı sallamıştı. Vidoya kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağmıştı. 

Yorumlar