Çağla Şikel'in sağlık durumu nasıl açıklama yaptı!

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan ve 5 gündür tedavi altında olan Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Çağla Şikel'in sağlık durumu nasıl açıklama yaptı!

TV100'de yer alan habere göre, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ünlü model Çağla Şıkel'in bir hafta rapor aldığı ortaya çıkmıştı. Canlı yayına çıkamayan ünlü sunucunun ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar Nişantaşı'ndaki bir hastaneye yattığı öğrenildi.Çıkan haberlerin ardından Çağla Şıkel, Instagram hesabından sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi. Şikel, ''5. günümdeyim, çok şükür şu an iyiyim ve daha da iyi olacağım'' notunu düştüğü paylaşımıyla sevenlerinin yüreğine su serpti. 

"ŞU AN İYİYİM"

Şıkel, "Merak eden arayan, mesaj gönderen herkese çok teşekkür ederim. Enfeksiyon rahatsızlığından dolayı hastanede 5. günümdeyim, çok şükür şu an iyiyim ve daha da iyi olacağım. Herkese sevgiler" notunu paylaştı.

Çağla Şikel'in sağlık durumu nasıl açıklama yaptı!

ABLASI AÇIKLAMA YAPMIŞTI 

Dün akşam ünlü mankenin sağlık durumu hakkında bilgi veren ablası Berna Şıkel, "Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik. Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor" dedi.

Yorumlar