Oyuncu Hasan Kaçan 29 Ekim davetine katılmayacak olan Cem Yılmaz'a tepki gösterdi

Oyuncu Hasan Kaçan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 29 Ekim davetine katılmayacağını duyuran komedyen Cem Yılmaz'a ateş püskürdü.

Oyuncu Hasan Kaçan 29 Ekim davetine katılmayacak olan Cem Yılmaz'a tepki gösterdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 29 Ekim Cumhuriyet'in 96. yıl dönümü nedeniyle resepsiyon düzenlendi. Davetiyesi eline ulaşan Cem Yılmaz ise "Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağım" diyerek davete gitmedi. Bunun üzerine ilk tepki ise ''Ekmek Teknesi'' dizisiyle tanınan oyuncu Hasan Kaçan'dan geldi. Kaçan,  Yılmaz'ın tweetine "Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösterimin gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım. Mehmetçik Vakfı'na bağışladığım bağışın Mehmetçik Vakfı'na hayırlı olmasını diliyor, Mehmetçik Vakfı'na yaptığım bu bağışı daha önce yaptığım bağışlar gibi gözünüze sokmayı bir borç biliyorum." diyerek tepki gösterdi. 

"MEHMETÇİK VAKFI İÇİN YAPACAĞIM GÖSTERİDEN DOLAYI KATILAMAYACAĞIM"

29 Ekim daveti için basılan davetiye eline ulaşan Cem Yılmaz "29 Ekim Cumhuriyetimizin 96. yıldönümü vesilesiyle yapılan resepsiyona nazik davet için teşekkür eder, yarın Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösteri nedeniyle katılamayacağımı bildiririm. Çok yaşasın Cumhuriyetimiz. Güzellikler hepimizin olsun." diyerek geceye katılamayacağını duyurdu.

Oyuncu Hasan Kaçan 29 Ekim davetine katılmayacak olan Cem Yılmaz'a tepki gösterdi


"BAĞIŞLARI GÖZÜNÜZE SOKMAYI BORÇ BİLİRİM"

Yılmaz'ın paylaşımında Mehmetçik Vakfı'na yapacağı bağışı vurgulaması Ekmek Teknesi dizisiyle adından söz ettiren Hasan Kaçan'ı kızdırdı. Kaçan, Yılmaz'ın tweetine "Mehmetçik Vakfı yararına yapacağım gösterimin gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağım. Mehmetçik Vakfı'na bağışladığım bağışın Mehmetçik Vakfı'na hayırlı olmasını diliyor, Mehmetçik Vakfı'na yaptığım bu bağışı daha önce yaptığım bağışlar gibi gözünüze sokmayı bir borç biliyorum." diyerek tepki gösterdi. Cem Yılmaz, Barış Pınarı Harekatı'nın dördüncü gününde 29 Ekim'de gerçekleştireceği gösterisinin gelirlerini Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını duyurmuştu.

 

 

Yorumlar