Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu ikinci kez hamile Liya'ya kardeş geliyor!

Megastar Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu haberi magazin gündeminde bomba etkisi yarattı ünlü şarkıcının kızı Liya'ya kardeş geliyor!

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu ikinci kez hamile Liya'ya kardeş geliyor!

Geçtiğimiz yıl kızı Liya'nın doğmasıyla ilk kez babalık duygusunu tadan Megastar Tarkan'ın zaman zaman ikinci kez baba olmak istediğini söylemesinin üzerine ünlü şarkıcı Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu iddiaları magazin gündemini kasıp kavurdu! Tarkan'ın ikinci kez baba olacağı iddiaları ile Megastar'ın hayranları heyecanlandı! Ünlü şarkıcı kızı Liya'nın yüzünü hala göstermemesiyle kızının yüzü hala merak konusu! Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu hamile mi? Tarkan'ın kızı Liya ne zaman doğdu? Liya kaç yaşında? İşte Tarkan'ın hayatına dair merak edilen tüm detaylar Elmaelma.com'da!

Zaman zaman Megastar Tarkan kızı Liya'nın annesi Pınar Tevetoğlu'nun evliliklerinde çatırdamaların olduğu ve boşanacakları yönünde çeşitli iddialar atılmıştı. Ancak ünlü şarkıcının konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaması ile beraber aylar sonra süren 'boşanacaklar' dedikodusunun asılsız olduğu ortaya çıktı. Zaman zaman ikinci kez baba olmak istediğini açıklayan Tarkan Tevetoğlu hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı! Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu'nun hamile olduğu ve 1 yaşındaki kızı Liya'ya kardeş geleceği iddiaları ortaya atıldı. 

Megastar konu hakkında henüz bir açıklama yapmasa da 14 Temmuz 2018 yılında doğan Liya'nın 1 yaşını doldurmasına rağmen hala yüzünün gösterilmemesi ise merak konusu olmuştu. Liya için titiz davranan ünlü şarkıcı Tarkan'ın ikinci kez baba olacağı iddia edildi. 

Yorumlar