Selin Ciğerci Demet Akalın ile kavga ettiğini itiraf etti aramıza kara kedi girdi!

Selin Ciğerci, nikah şahidi olan yakın dostu Demet Akalın hakkında ''aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar oldu'' diyerek açıklamalarda bulundu.

Selin Ciğerci Demet Akalın ile kavga ettiğini itiraf etti aramıza kara kedi girdi!

Sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci geçtiğimiz gün 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Gökhan Çıra ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Ünlü sosyal medya fenomeninin nikah şahidi en yakın dostu Demet kalın oldu. Ciğerci, nikah şahidi olan yakın dostu Demet Akalın hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Ciğerci, "Demet Akalın ile aramıza kara kedi girdi, yanlış anlaşılmalar oldu. Belki de nazar değdi." şeklinde açıklamalarda bulundu. 

"ARAMIZA KARA KEDİ GİRDİ"

Selin Ciğerci paylaşımında, "Benim saygım sevgim önce anneliğine... İşini sanatını şarkılarını zaten hiç konuşmaya gerek yok. Kınada hem onun hem de benim üzüldüğüm bazı şeyler oldu. Aramıza kara kedi girdi. Yanlış anlaşılmalar oldu. Her arkadaşın veya karı kocanın anne ile çocuğun böyle sorunları olur. Böyle şeyler çok normal. Belki de nazar değdi ama düzeldi." ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Selin Ciğerci'nin kına gecesine katılan Demet Akalın, geceden eğlenceli kareleri önce sosyal medya hesabından paylaşmış, daha sonra ise tüm paylaşımları silmişti. İddiaya göre Demet Akalın, Selin Ciğerci'nin organizasyon şirketiyle 250 bin TL'lik anlaşma yaptığını öğrenince paylaşımları silmişti.

Bu iddianın ardından Demet Akalın'ın Selin Ciğerci'yi mutlu gününde yalnız bırakması bekleniyordu. Ancak ünlü şarkıcı, arkadaşını mutlu gününde yalnız bırakmadı ve nikah şahidi oldu.

 

Yorumlar