Serenay Sarıkaya ATV'nin maraşlı dizisinin kadrosuna dahil oldu alacağı ücret dudak uçuklattı!

Uzun süredir kamera karşısına geçmeyen Serenay Sarıkaya, ATV'nin yeni dizisi Maraşlı'nın kadrosuna dahil olduç Güzel oyuncunun alacağı ücret dudak uçuklattı.

Serenay Sarıkaya ATV'nin maraşlı dizisinin kadrosuna dahil oldu alacağı ücret dudak uçuklattı!

Uzun süredir kamera karşısına geçmeyen Serenay Sarıkaya, ekranlara dönüş yapıyor. Sarıkaya ATV'nin yeni dizisi Maraşlı'nın kadrosuna dahil oldu. Dizide Maraşlı'nın eşine hayat verecek olan güzel oyuncunun rekor bir ücret alacağı konuşuluyor.

ATV'NİN DİZİSİ MARAŞLI'NIN KADROSUNA DAHİL OLUYOR

Başrollerinde Burak Deniz, Saygın Soysal, Alina Boz, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer'in rol aldığı ATV'de ekrana getirilen Maraşlı dizisi büyük beğeni topladı. Kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Maraşlı dizisi kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor.Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Maraşlı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, Maraşlı'nın senaryosunu hareketli tutmak için Serenay Sarıkaya ile anlaştı.

 MARAŞLI'NIN EŞİNE HAYAT VERECEK 

Serenay Sarıkaya, Maraşlı'nın eşine hayat verecek. Rekor ücret teklif edilen Serenay Sarıkaya ile anlaşma yapılmasının ardından yapımcılar dizinin daha da konuşulmasını istiyor.6 bölüm olarak anlaşma sağlayan Serenay Sarıkaya'nın diziye nasıl bir hikaye katacağı şimdiden merak konusu oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar