Serenay Sarıkaya, Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ilişkisinin bitmesine neden oldu bomba iddia!

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ayrılığının nedeni, Samyeli'nin güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'yı kıskanması yüzünden olduğu konuşuluyor.

Serenay Sarıkaya, Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ilişkisinin bitmesine neden oldu bomba iddia!

Magazin gündeminin en çok konuşulan aşklarından bir tanesi de Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkıydı. Bir buçuk sene önce aşk yaşamaya başlayan ünlü çift geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdı. İkilinin neden ayrıldığı merak konusu olurken bu konu hakkında çok farklı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan bir tanesi de Defne Samyeli'nin Serenay Sarıkaya'yı kıskanması iddiasıydı. İddiaya göre Samyeli'nin bir davette oyuncu Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz arasındaki bakış ve konuşmalardan rahatsız olduğu için ayrılık kararı aldığı konuşuluyor. 

DEFNE, SERENAY SARIKAYA'YI KISKANDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre; Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin arasına Serenay Sarıkaya girdi. Ünlü komedyen ve güze oyuncunun samimiyeti Defne Samyeli'yi çıldırttı.

DEFNE KISKANÇLIĞA DAYANAMADI, İLİŞKİYİ BİTİRDİ

Kıskanılmaktan hiç hoşlanmayan Yılmaz ise bu durumdan rahatsız oldu. Bunun üzerine de Defne Samyeli ayrılık kararı aldı. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'yı ise Defne Samyeli'nin çok hoşlanmadığı Ozan Güven tanıştırdı.

CEM YILMAZ'IN GÖSTERİSİNE GİTMİŞTİ

Serenay Sarıkaya, 19 Nisan'da Yılmaz'ın tek kişilik gösterisini izlemiş, çıkışta "İade-i ziyaret yapacak herhalde" demişti.


 

Yorumlar