Şeyma Şubası Itır Esen benzerliği aynı pozu vermesi dikkat çekti!

Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan Itır Esen'in instagram'daki son fotoğrafı Şeyma Şubaşı'nın verdiği pozu hatırlattı.

Şeyma Şubası Itır Esen benzerliği aynı pozu vermesi dikkat çekti!

Medya patronu Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan Itır Esen, Şeyma Subaşı'na özendi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı özel çekim için verdiği pozlarla sosyal medyada yine kendinden söz ettiren Şeyma Şubası'ndan sonra Itır Esen'in de verdiği benzer pozlar dikkat çekti.

ŞEYMA'YA MI ÖZENİYOR SORUSUNU AKILLARA GETİRDİ

Acun Ilıcalı ile adı aşk dedikodularına karışan Itır Esen'in paylaşımı "Şeyma'ya mı özeniyor?" sorularını akıllara getirdi.Geçtiğimiz yıl Kasım ayında bir yıllık evliliklerini sona erdiren Acun Ilıcalı ve Şeyma Şubası'nın ismi ayrılıktan kısa bir süre sonra başkalarıyla anılmaya başlamıştı.Ilıcalı'nın adı 2017 yılında Miss Turkey birincisi seçilip daha sonra tacı elinden alınan Itır Esen ile anılırken , eski eşi Şeyma Subaşı'nın adı İtalyan DJ Guido Senia ile anılmıştı. 

VERDİĞİ POZUN BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Şeyma Şubaşı'nın Guido Senia ile aşk yaşaması magazin gündemine bomba gibi düşerken, Itır Esen'in Acun Ilıcalı ile aşk yaşayıp yaşamadığı konusu belirsizliğini koruyor. Son olarak sosyal medya hesabı üzerinden Itır Esen'in  Şeyma Şubaşı'na  benzer poz vermesi dikkatleri üzerine çekti.

İşte dikkat çeken poz...


Yorumlar