Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın evini sattı haberlerine açıklama getirdi!

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı'nın yaşadığı evi 50 milyon TL'ye sattığı iddialarına açıklama getirdi.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı'nın evini sattı haberlerine açıklama getirdi!

Sunuculuğunu Ece Erken ve Bircan Bali'nin yaptığı, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ''Söylemezsem Olmaz'' programında Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'nın yaşadığı villayı 50 Milyon TL'ye satışa çıkardığı iddia edilmişti. Ilıcalı'dan iddialara ilişkin bir açıklama geldi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada  protokol gereği Subaşı'na yeni bir ev alacağını açıkladı. Ilıcalı ayrıca 50 milyon TL'ye satıldığını duyurulan evin değerinin 100 Milyon TL'ye alınmış ve 50 Milyon TL'nin üzerinde bir fiyata satacağını ayrıca Şeyma Subaşı'nın sokakta kalmayacağını dile getirdi. 

"ŞEYMA SOKAKTA KALMAYACAK"

Canlı yayında konuyla ilgili açıklama yapan Ece Erken, "Acun Ilıcalı dün ikimizi de aradı. Dün yaptığımız haberde villanın 50 milyon TL'ye satıldığını duyurmuştuk. Acun Ilıcalı evin satışı için pazarlıkların devam ettiğini söyledi. O ev yaklaşık 100 Milyon TL'ye alınmış ve 50 Milyon TL'nin üzerinde bir fiyata satacağını ayrıca Şeyma Subaşı'nın sokakta kalmayacağını; yaptıkları protokol gereği Şeyma Subaşı'na başka bir ev alacağını söyledi." ifadelerini kullandı.

''EVİ KENDİ İRADESİYLE EVİ SATMAYI UYGUN BULDU''

Şeyma Subaşı daha önce bu tarz haberlerle ilgili açıklama yaparak, "Boşanma işlemi gerçekleşince Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de." demişti.

Acun'dan Şeyma'ya büyük jest!

Yorumlar