Cem Yılmaz yılda 1-2 milyon dolar kazandığını açıkladı!

Cem Yılmaz yıllık gelirini ilk kez açıkladı. Cem Yılmaz yılda 1-2 milyon dolar arasında kazandığını geçmişte gelirinin yıllık 500 bin dolar olduğunu söyledi.

Cem Yılmaz yılda 1-2 milyon dolar kazandığını açıkladı!

Yönetmen ve komedyen Cem Yılmaz, yıllık gelirini açıkladı. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılan Cem Yılmaz, izleyicilerden birinin yıllık gelirini sorması üzerine, geçmişte yılda 500 bin dolar civarında kazandığını söyledi. Cem Yılmaz, "Geçmiş yıllara gidersen 500 bin derim ama şimdi yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum” dedi.

Cem Yılmaz oğlu Kemal ve yaptığı filmlerle ilgili ise samimi açıklamalarda bulundu:

"Bugün burada siz dolar kaç olur diye düşünürken ben bunu düşünerek yola çıkmadım, acaba benim filmler beni kurtaracak mı diye filmi düşündüm, hepsini mikro ekonomi düzeyinde tasarladım.

Evde Baby TV izliyorum. Sizin çocuklar yaptığınız işten dolayı doları düşünüyor olabilir ama bende durum farklı. Ben acaba oğluma ne kadar olumlu şey yüklerim diye bakarken bizimki daha ne kadar çok PlayStation oynarım diye bakıyor. Bazen çocuklar anneye çekebiliyor demek ki.

6 BİN TL'YE MAL OLDU

Bir gün iş görüşmesindeyim, Kemal evde, telefonuma mesaj geliyor. 1. level indi, 2. level indi, 6. level’a kadar geldik. Oyunun hepsini indirmiş, 6 bin TL’ye mal oldu.

Bugün alışveriş zirvesinde sahneye çıkan bir komedyen olarak olaya bakış açım, para ne zaman gelecek, stopaj size mi ait, benim konumum bu. Bende düşünme, para yattıktan sonra başlıyor, siz parayı alana kadar bin kere düşünüyorsunuz.

Cem Yılmaz salondaki seyirciden gelen bir soru üzerine ne kadar kazandığını da açıkladı, “Geçmiş yıllara gidersen 500 bin derim ama şimdi yılda 1 ya da 2 milyon dolar kazanıyorum” dedi.

RUS GİBİ DÜŞÜNÜYORUM

Ünlü komedyen, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler Sazan Sarmalı” filminin Netflix’e satışıyla ilgili de konuştu:

“Ben Netflix olayına bir Rus’un, kültür bakanıydı galiba onun baktığı gibi bakıyorum. Marka resmen bir bombardıman yapıyor adının anılması için. Ben Rus gibi düşünüyorum, bu işin altında bir şey var gibi geliyor. Pek fizibilite bir durum değil yani, ona para ver buralara dağıt, bana pek inandırıcı gelmiyor.”

 

 

Yorumlar