Şeyma Subaşı ve DJ sevgilisi Guido Senia'dan olay yatak pozu!

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan Dj Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisiyle olan yatak pozunu paylaştı.

Şeyma Subaşı ve DJ sevgilisi Guido Senia'dan olay yatak pozu!

Acun Ilıcalı ile aniden evlilikleri biten ve magazin gündemine bomba gibi düşen boşanmanın ardından Şeyma Subaşı yeni sevgilisiye görüntülenmişti. Özel yaşantısı ile gündemden uzun süre düşmeyen Şeyma Subaşı ve İtalyan DJ Guido Senia'nın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Her paylaşımı ile olay olan Şeyma yine yaptı yapacağını. Bu kez de Guido Senia ile çekilen yatak pozunu paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

ŞEYMA'DAN OLAY YATAK POZU! 

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla yine gündem olmayı başardı. Sevgilisiyle olan fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı'nın yatak pozu ise sosyal medyayı sallladı. Subaşı'nın bu fotoğrafını eleştirenlerde oldu beğenenler de. Paylaşımı kısa süre içerisinde yorum yağmuruna tutuldu. 

İşte o paylaşım... 

Şeyma Subaşı ve DJ sevgilisi Guido Senia'dan yatak pozu olay!

Yorumlar