Survivor Yusuf Hikmet kavgası sonrası cezalar belli oldu!

Survivor’un yayınlanan son bölümlerinde ödül oyunu sırasında Hikmet ile Yusuf kavgası sonra alacakları cezayı programın sunucularından Murat Ceylan duyurdu.

Survivor Yusuf Hikmet kavgası sonrası cezalar belli oldu!

Survivor'un yayınlanan son bölümlerinde ödül oyunu sırasında Hİkmet ve Yusuf'un kavga etmesi sonrası her iki yarışmacının da alacağı ceza merak konusu olmuştu. Program sunucularından Murat Ceylan, ikilinin alacağı cezayı dün akşam duyurdu. Verilen cezaya göre Yusuf 3'er oyunda oynamayacaklar ve 3'er ödülden yararlanamayacaklar. Eğer bir kez daha bu ikili tansiyonu yükseltirlerse haklarında hiç istenilmeyen bir karar verilecek.

CEZALAR BELLİ OLDU 

Survivor'da merakla beklenen soru cevabını buldu. Geçtiğimiz günlerde oyun sırasında büyük bir tartışmaya giren Hikmet ve Yusuf'un alacakları cezalar belli oldu. Yarışmanın sunucularından Murat Ceylan ikilinin alacağı cezayı duyurdu. 

3'ER OYUNDA OYNAMAYACAK 3'ER ÖDÜLDEN YARARLANAMAYACAKLAR 

Hikmet ve Yusuf arasındaki gerginlik sonrası alınan kararı açıklıyorum. Hikmet ve Yusuf 3'er oyunda oynamayacaklar ve 3'er ödülden yararlanamayacaklar. Eğer bir kez daha bu ikili tansiyonu yükseltirlerse haklarında hiç istenilmeyen bir karar verilecek.

 

Yorumlar