Ünlü şarkıcı Hatice yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı!

Ünlü şarkıcısı Hatice gözlerden uzak aşk yaşadığı yeni sevgilisi ile ilk kez fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı.

Ünlü şarkıcı Hatice yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı!

Her paylaşımı olay olan ünlü şarkıcı Hatice geçtiğimiz günlerde evlendiğinin müjdesini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurmuştu.  Gelinlikli fotoğrafını paylaşan Hatice, fotoğrafın altında Gelin olmuş gidiyorum beyaz atlı prensime A.K notunu düşmüştü.  Paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum gelmişti. Bir takipçisi, Hayırlı olsun '2Hatice evleniyorsun galiba çok güzel olmuşsun ama vallahi'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de ''Yuvanı kur Annelik sana çok yakışır'' yorumunu yapmıştı. Bu paylaşımının ardından Hatice merak edilen sevgilisinin fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 

SEVGİLİSİYLE SAMİMİ POZUNU PAYLAŞTI 

Ünlü şarkıcı gelinlik giydiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunmuş ve takipçilerinden tam not almıştı. Hatice, merak edilen sevgilisini ilk kez takipçileriyle paylaştı. Hatice'nin paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Ünlü şarkıcı paylaşımına, ''İlk fotoğrafımız umarım sonsuz olur 🥰 Hayatıma hoşgeldin canım sevgilim, İyi Pazarlar ...'' notunu düştü. 

İşte Hatice'nin yeni sevgilisi... 

Ünlü şarkıcı Hatice yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı!

Yorumlar