Zalim İstanbul seks sonrası çarşaftaki kan sahnesi izleyiciyi çıldırttı!

Ekranların yeni dizisi Zalim İstanbul'un 2. bölümünde cinsel ilişki sonrası bekaret sahnesi izleyiciden tepki aldı. Bekaret sahnesinde çarşaftaki kan olay oldu!

Zalim İstanbul seks sonrası çarşaftaki kan sahnesi izleyiciyi çıldırttı!

İzleyiciyle ekranda yeni buluşan 'Zalim İstanbul' dizisi 2. bölümde Ceren ve Cenk'in cinsel ilişkiye girdikten sonra çarşaftaki kan sahnesi izleyiciden tepki çekti. İzleyici ile yeni buluşan 'Zalim İstanbul' adlı dizide Cenk ile evlenme hayali kurarak İstanbul'a gelen Ceren'in 2. bölümde Caner ile cinseli ilişkiye girdikten sonra çarşafta kanın verilmesi izleyiciyiden büyük tepki aldı.

"SENİN KARIN OLACAĞIM"

Cenk'in sarhoş olduğu bir gecede karşısına geçip ''Senin karın olacağım'' demesiyle cinseli ilişkiye girdi. Ceren'i karşısında görünce şok olan Cenk Ceren'i yatağa aldıktan sonra seks sahneleri izleyiciyi ayağa kaldırdıktan sonra çarşaftaki kan lekesinin verilmesi izleyiciyi çılgına çevirdi. 

BEKARET SAHNESİ OLAY OLDU!

Evin hizmetçisi olan Seher'in kızı Ceren gece yarısı Cenk'in sarhoş olduğu bir gecede ilişkiye girdikten sonra ertesi gün yatağı dağınık gören Seher yorganı kaldırınca kan lekesini görünce kızının bekaretini kaybettiğinden habersiz bir şekilde çarşafı kendi elleriyle değiştirdi. 

İZLEYİCİ AFFETMEDİ!

Daha ilk bölümü ile adından bahsettiren Zalim İstanbul dizisi 2. bölümü ile büyük tepki topladı. Dizinin bekaret sahnesi 2. bölüme damga vurarak kan lekesinin gösterilmesi anlamsız olduğu dile getirildi.

Yorumlar