Erkan Koçak Köstendil kimdir 12 numaralı adam oyunuyla Türkiye turuna çıkıyor!

Ekranların sevilen dizisi Çukur'da Vartolu karakterine can veren Erkan Koçak Köstendil, 12 Numaralı Adam isimli tek kişilik oyunuyla Türkiye turuna çıkıyor.

Erkan Koçak Köstendil kimdir  12 numaralı adam oyunuyla Türkiye turuna çıkıyor!

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Çukur, geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştı. Çukur dizisinde Varto'lu karakterine can vererek gönüllerde taht kuran Erkan Koçak Köstendil'in yaz tatilinde yapacağı planı belli oldu. Köstendil, kendisinin yazdığı 12 Numaralı Adam tek kişilik oyunuyla Türkiye turuna çıkacağını ve hangi illere gideceğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Köstendil, Çukur dizisinde gösterdiği başarılı performans sonrası herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Biz de elmaelma.com olarak Erkan Koçak Köstendil kimdir? Cansu Tosun'la evlenen Erkan Koçak Köstendil kaç yaşında? Aslen nereli? Hangi dizilerde oynadı? gibi merak edilen soruların yanıtlarını sizler için detaylıca hazırladık. 

TÜRKİYE TURNESİNE ÇIKIYOR 

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Çukur'da Vartolu karakteriyle izleyici tarafından çok sevilen Erkan Koçak Köstendil'in dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte yapacağı yeni projesi de belli oldu. Köstendil, tek kişilik tiyatro gösterisi için Türkiye turnesine çıkacağının müjdesini verdi. 

NEREDE OLACAĞINI DUYURDU

Kendisinin yazdığı 12 Numaralı Adam tek kişilik oyunuyla Türkiye turuna çıkacak olan Köstendil, sosyal medya hesabından hangi illere gideceğini duyurdu.

erkan kocak kostendıl yenı projesı bellı oldu!.

ERKAN KOÇAK KÖSTENDİL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ? 

Çukur dizisindeki Vartolu karakteriyle gönüllerde taht kuran Erkan Koçak Köstendil, 16 Ocak 1983'te Bursa'da doğdu. Bursa Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim almaya başladı. Köstendil'in oyunculuk macerası 2005 yılında Kurtlar Vadisi'nde oynayarak başladı. Çeşitli tiyatro oyunları, sinema filmleri ve televizyon dizilerinde rol alan Köstendil, 2010 yılında kendi çektiği kısa film "Vakit" ile Galatasaray Üniv. 4. Sinepark Kısa Film Yarışması / En İyi Senaryo, En İyi Görüntü Ödülü, Kral Midas Kısa Film Yarışması / En İyi Film, En İyi Yönetmen Ödülü ve 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali Özel Gösterim / En İyi Senaryo, En İyi Görüntü, En İyi Yönetmen, En İyi Film Ödüllerini kazandı. Pek çok ödülü olan Köstendil, gündeme son olarak Onur Ünlü'nün yönettiği Youtube dizisi olan 'Görünen Adam' ile geldi. 2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan meslektaşı  Cansu Tosun ile dünyaevine girdi.


 

Yorumlar