Manyetik kirpik nasıl takılır işte dikkat etmeniz gerekenler!

Manyetik kirpik nedir? Manyetik kirpik nasıl takılır? İşte kısa kirpikli olan kadınların tercih ettiği manyetik kirpik kullanımına dair tüm merak edilenler!

Manyetik kirpik nasıl takılır işte dikkat etmeniz gerekenler!

Son zamanlarda  kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlayan manyetik kirpiğin ne olduğunu biliyor muydunuz? Seyrek ve kısa kirpikli kadınların, kirpiklerini uzatmak amacıyla kullandıkları takma kirpikler diğerlerine göre kullanımı açısından oldukça kolaydır! Kirpiklere zarar vermeden kirpiklerin uzun görünmesini sağlayan bu kirpiklerin kullanımına dair merak ettiğiniz her şeyi elmaelma.com'da bulabilirsiniz. 

MANYETİK KİRPİKLER KULLANIM AÇISINDAN ZİRVEDE! 

Manyetik kirpikler, takma kirpiklerden görünüm itibariyle çok farklı olmamaktadır. Fakat kullanımı açısından biraz farklılık bulundurmaktadır. Manyetik kirpikler, normal kirpiklere göre daha az kirpiklerin dökülmesine neden olmaktadır.  Doğal görünümü sayesinde kendine hayran bırakan ve kullanımı çok kolay olan manyetik kirpikleri taktığınızda maskara veya başka bir ürün kullanmanıza gerek kalmadığı için işinizi de oldukça kolaylaştırıyor. Peki kadınların son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği manyetik kirpik nasıl kullanılır? 

MANYETİK KİRPİK NASIL KULLANILIR?

Mıknatıslı takma kirpikler bir kutu içerisinde satılıyor. Kutunun içerisinde 4 adet bulunuyor. İlk olarak 1. Parçayı alt kirpiğe uyguluyoruz. Daha sonra diğer kirpiği kirpinin üst tarafına uygulayarak altta kalan kirpikle birleşmesini sağlayın. Birbirine denk getirmesi zor olduğundan takarken oldukça dikkat edilmesi gerekiyor. Hepsi bu kadar! Bakışlarınıza derinlik katacağınız manyetik kirpiği siz de denemek isterseniz bu noktaya dikkat etmenizde fayda var. 

Yorumlar