Ebru Şallı sevgilisi Uğur Akkuş Göcek'te denizde aşka geldi öpücüklere boğdu!

Ebru Şallı sevgilisi Uğur Akkuş ile Göcek'te aşk tatiline çıktı denizde samimi bir şekilde görüntülenen Ebru şallı Uğur Akkuş'u öpücüklere boğdu!

Ebru Şallı sevgilisi Uğur Akkuş Göcek'te denizde aşka geldi öpücüklere boğdu!

Uzun soluklu iki yıldız iş insanı Uğur Akkuş ile aşk tatiline çıkan Ebru Şallı denizde sevgilisini öpücüklere boğdu. Tatile sevgilisi Uğur Akkuş ile Ege sahillerine mavi tura çıkan iki sevgili denizde aşka geldi. Ebru Şallı'nın ve sevgilisi Uğur Akkuş'un samimi pozları dikkatlerden kaçmadı. Sabahın erken saatlerinde spor yapan Ebru Şallı'nın fit görünümü dikkatlerden kaçmadı!

Aşk Tatiline Çıktılar

Ege sahillerinde denizin keyfini çıkaran Ebru Şallı ve sevgilisi Uğur Akkuş Göcek ile baş başa denizin keyfini çıkardı. Sabahın erken saatlerinde uyanan Ebru Şallı teknedeki yürüyüş bandında uzun süre yürüdü. Şallı'nın fit vücudu dikkatlerden kaçmadı. Sevgilisiyle romantik bir tatile çıkmasına rağmen spor yapmaktan ödün vermeyen Ebru Şallı öğle saatlerinde uyanan sevgilisiyle kahvaltı yaptıktan sonra kendilerini denizin serin sularına attı!

Sevgilisini Yıkadı!

Serin sulardan tekneye çıkan çiftin samimi görüntüleri dikkatlerden kaçmadı. Şallı'nın sevgilisi Akkuş'u öpüp kurulaması dikkat çekti. Denizde eğlenceli vakit geçiren Şallı sevgilisini daha sonra fıskiye ile yıkadığı görülüyor. İşte Ebru Şallı ve sevgilisi Uğur Akkuş'un aşk tatilinden o görüntüler..

ebru şallı sevgilisi uğur akkuş göcekte öpüşürken görüntülendi

 

Yorumlar