Usta tiyatrocu Haldun Dormen hastaneye kaldırıldı uyluk kemiği kırıldı

Usta tiyatrocu 91 yaşındaki Haldun Dormen uyluk kemiği kırıldı apar topar hastaneye kaldırıldı usta sanatçının sağlık durumunu merak edenler için son durum!

Usta tiyatrocu Haldun Dormen hastaneye kaldırıldı uyluk kemiği kırıldı

Tiyatronun usta isimlerinden olan 91 yaşındaki Haldun Dormen geçtiğimiz akşam apar topar hastaneye kaldırıldı. Usta tiyatrocu Haldun Dormen uyluk kemiğinin kırıldığı öğrenildi. Yer aldığı sinema filmleri, dizi ve tiyatro oyunları ile bir çok başarıya imzasını bırakan Haldun Dormen'in sağlık durumunu merak edenler için elmaelma.com olarak bir derleme yaptık. 

Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı

Tiyatronun önemli isimlerinden biri olan Haldun Dormen geçtiğimiz akşam hastaneye kaldırıldı. Uyluk kemiğini kıran usta oyuncu Haldun Dormen'in sağlık durumu merak konusu oldu. 91 yaşındaki usta sanatçının kalça kemiğini nasıl kırdığı henüz bilinmiyor. 

Gerek dizi gerekse tiyatro projeleri ile bir çok projede yer alan usta oyuncu Haldun Dormen'in bağlı olduğu ajans sosyal medya hesabından uyluk kemiğini kırdığı nedeniyle hastaneye kaldırıldığı ancak sağlık durumunun iyi olduğu paylaşımı yapıldı. Dormen'in uyluk kemiğini nasıl kırdığı belirtilmedi.

''Umudu Yitirmemek Lazım'' Demişti!

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye Organ Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği tarafından Trabzon'da düzenlenen 12. Uluslararası Transplantasyon Kongresi'nin onur konuğu olan usta tiyatrocu Haldun Dormen'in yaptığı konuşması ile çok konuşulmuştu. Usta sanatçı, ''Yaşlanmaya vaktim yok'' diyerek, ''Herhalde insan sevgime, işimi çok sevmeme borçluyum. Umudu yitirmemek lazım. Umut, güneşe doğru koşmaktır. İşiniz ne olursa olsun ister avukat, ister doktor, ister siyasetçi olun umudunuzu yitirmemek lazım. Hayatta inişler çıkışlar hep vardır. Ben tiyatrocu olarak çok iniş çıkış yaşadım, herkes de iniş çıkış yaşayacaktır ama hiçbir şey sorun değil... Hep umuda doğru koşmak lazım. O kadar çok çalışıyorum ki yaşlanacak vaktim yok" dedi.

 

Yorumlar