Yılbaşında burçlara göre makyaj önerisi su grubu soft renklere ağırlık versin!

Yılbaşında burçlara göre makyaj önerileri nelerdir? Yılbaşı gecesinde özel bir planı olanlar için burçlarına göre makyaj tüyolarını bir araya getirdik!

Yılbaşında burçlara göre makyaj önerisi su grubu soft renklere ağırlık versin!

Genel özelliklerimizi ve karakterimize etki eden burçlar aynı zamanda görünümümüzde de oldukça etkili! Malum yeni yıl için geri sayım başladı. Arkadaşlarınız, aileniz veya başka herhangi bir planı olanlar için yılbaşında tüm gözleri üzerinde toplamak isteyenler için hangi burç nasıl makyaj yapmalı? sorununun cevabını elmaelma.com olarak hazırladık! İşte merak edilen o cevaplar...

ATEŞ GRUBU GÖZLERİ VE DUDAKLARI ÖN PLANDA TUTUN!

Her zaman iddialı görünmeyi seven ateş grubunda yer alan Aslan, Koç ve Yay burcu olanlar için yüzde gözleri ve dudakları ön plana çıkaracak makyaj yapabilirler. Yüz hatlarını belirginleştiren tonları tercih edebilirsiniz. Kaşlarınızı belirginleştirerek kırmızı tonlarda bir ruj sürebilirsiniz.

HAVA GRUBU BURUN VE ÇENE HATTINI KORUYUN!

Özgürlüğüne düşkün olan Terazi, İkizler ve Kova burcu kadınları özellikle belirgin yüz hatlarını ön plana çıkararak ağırlığı bronzera verebilirler. Yılbaşı gecesinde burun çene ve elmacık kemiklerinizi belirginleştirecek gölgelendirmelere yer vererek ortaya harika bir sonuç çıkarabilirsiniz!

yılbaşında hangi burç nasıl makyaj yapmalı

TOPRAK  BURÇLARI İÇİN ABARTISIZ GÖZLER!

Gündelik hayatlarında da sadelikten hoşlanan Boğa, Başak ve Oğlak burçları 'yok gibi makyaj' dediğimiz sade makyajdan yanalar! Yılbaşı gecesi için pastel tonlara ağırlık vererek abartısız bir göz makyajına yönelerek dudaklarda nude bir ruj kullanabilirsiniz.

SU GRUBU ROMANTİK SOFT RENKLERE YÖNELİN!

Duygunun yoğunluğu ile bilinen Balık, Akrep ve Yengeç burçları yılbaşı gecesinde de sade, duru bir makyaj yapabilirler. Yüz hatlarını ortaya çıkararak soft renkelere yönelebilirsiniz. 

 

 

Yorumlar