Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler

Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sizin için büyük göğüsleri küçük gösteren tüyoları derledik.

Büyük göğüsleri küçük gösteren kıyafetler

Büyük göğüslü kadınlar için kıyafet seçimi bazen çok zorlu olabilir. Yanlış tercihler ise sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Ama siz elmaelma.com okurları için hazırladığımız öneri ve uyarıları dikkate alarak hem daha küçük göğüslü bir görünüme kavuşabilirsiniz hem de daha fit görünebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz büyük göğüsleri küçük gösteren tüyolar ve kaçınmanız gereken kıyafetlerin detayları...

Büyük göğüslü kadınların kaçınması gereken en önemli kıyafetlerin başında gömlekler geliyor. Sıkışmış, düğmeleri patlamak üzere olan bir gömlek sizi sadece olduğunuzdan daha şişman ve büyük göğüslü göstermekten başka bir işe yaramaz. Bu nedenle size dar gelen gömlekleri dolabınızdan çıkarmakla işe başlayın deriz. Bunun yerine kalın askılı, gerdan bölgesini açıkta bırakacak göğüsleri toparlayıcı üstleri tercih edin. Dekolteyi takılarla hareketlendirmek dikkatleri göğüs bölgesinden uzaklaştıracak ve daha ince bir görümün için de hile yaratacaktır. 

Koltuk altı derin kesimli, geniş tişörtler büyük göğüslü kadınların kesinlikle giymemesi gereken modellerden. Hem kollarınız hem de göğsünüz daha büyük görüneceğinden bu modellerden uzak durun. Alternatif olarak toparlayıcı kumaştan yapılmış bodyler hem daha fit gözükmenizi sağlar hem de göğüsleri oluğundan daha küçük gösterir.

ASLA STRAPLEZ GİYMEYİN

Straplez mini elbiseleri çok sevseniz de asla giymeyin. Göğüsleri ya yukarı doğru sıkıştırdığı yada aşağıya doğru bastırdığından straples modeller büyük göğüslü kadınlar için en kötü tercihlerden biri olur. Aynı şekilde tek askılı elbiseleri de unutun. Bu tip elbiseler aşırı zayıf ve çok küçük göğüslü kadınlar dışında kimseye yakışmaz.Boşverin gitsin! Bunun yerine belden oturtmalı elbiseler vücudun şeklini ortaya çıkaracağı gibi göğüslerinde daha şekilli durmasına yardımcı olacaktır.

DÜŞÜK KOLLU TİŞÖRTLER

Düşük kollu tişörtler göğüsleri olduğundan daha büyük göstereceğinden uzak durulması gereken bir diğer modeldir. Vatkalı modeller de asla giymemeniz gerekenler arasında. İnce ip askılı tişörtler de göğüslerinizi olduğundan büyük gösterir. Bunların yerine kalın askılı ve form tutan kumaştan yapılan tişörtleri seçin. 

Dar uzun elbiseler büyük göğüslü kadınların temkinli yaklaşması gereken modellerden. Eğer uzun boyluysanız ve şekilli bir vücuda sahipseniz şık bir topuklu ayakkabıyla bu elbiseleri giyebilirsiniz. Fakat kısa boylu ve büyük göğüslüyseniz uzun, dar elbiseleri tercih etmeseniz daha iyi olabilir. Bunun yerine göğüs kısmından oturan mini modeller daha iyi bir tercih olacaktır.

Yorumlar