İstanbul'da yeni bir cazibe alanı

İstanbul yeni bir gösteri alanına kavuşuyor. Üstelik boğazın kıyısında, yeşilliklerin içinde, konser öncesi ve sonrası keyifli anlar yaşatacak mekanlarıyla birlikte…

İstanbul'da yeni bir cazibe alanı

bghm.jpg

Kuruçeşme’de, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde, kendine has ambiansında, kaliteli servis, lezzet ve müzik ilkesiyle konuklarını ağırlayan İstanbul’un popüler mekanlarından Secret Passion yepyeni bir kimliğe bürünüyor: Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi (BSGM)

Sadece bir konser alanı olmayan BSGM ile birlikte İstanbul eğlence hayatı farklı bir konseptle tanışacak. Boğazın kıyısında, yeşilliklerin içindeki eğlence merkezi, dileyenlerin konser öncesi ve sonrası keyifli anlar yaşayacağı mekanlarıyla yaz gecelerinin gözdesi olacak. 3 bin metrekare alan üzerine kurulan Boğaziçi Sanat Gösterim Merkezi, 5 bin kişiye müzik ziyafeti sunacak kapasiteye sahip. Ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunan mekan, İstanbul’daki yetersiz konser alanlarına alternatif olarak geliyor. Kısacası BSGM, farklı konsepti ile İstanbul’un yeni cazibe merkezi haline gelecek.

Yorumlar