Çok kötü hareketler bunlar

Dün memleketi Ordu'ya giderken kaza geçiren BKM oyuncusu Metin Yıldız sevenlerini korkuttu. Sevenleri ünlü tiyatrocuyu hastane odasında yalnız bırakmadı.

Çok kötü hareketler bunlar

metinyildiz.jpgİstanbul'dan memleketi Ordu'nun Fatsa ilçesine giden Metin Yıldız yönetimindeki 34 REM 58 plakalı cip, Kınalıtaş mevkiinde kontrolden çıkarak takla attı. Hurdaya dönen cipten ünlü tiyatrocu yaralı olarak kurtuldu. Olay yerine çağrılan ambulansla önce Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yıldız, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Çorum Devet Hastanesi'ne sevk edildi. Olayın duyulmasının ardından Yıldız'ın annesi Havva ve abisi Murat Yıldız Çorum'a geldi.

Ünlü tiyatrocunun Çorum Devlet Hastanesi'nde alındığını duyan hayranları ve hastane çalışanları Yıldız'ın gözlem altına alındığı hastane odasına akın etti. Devlet Hastanesi doktorlarından Murat Erdem, ünlü tiyatrocunun tedavisinin devam ettiğini belirterek, önemli bir şey olmadığını söyledi. Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Musa Zorlu da ünlü tiyatrocuyu hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hastanede gazetecilere bir açıklama yapan tiyatrocu Metin Yıldız, konuşacak halde olmadığını belirterek, "Annemin üzülme sebeplerinden bir tanesi 'öldü' haberleri çıkmış. Ölsem ben şimdi nasıl konuşacağım. Şaka yapacak halim de yok. Osmancık ve Çorum Devlet Hastanesi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çok yakından ilgilendiler kendimi bebek gibi hissettim. İlginç bir şey yaşadım. Kan revan içerisinde geldim hastaneye görenler 'aaa çok güzel hareket bunlar' oysa güzel hareket değil. Fatsa'ya gidiyordum. Arabada yalnızdım.Kazayı hatırlıyorum. Hayatımın ilk kazası. İyiyim herhangi ciddi bir şey yok. En kısa zamanda hayatıma kaldığım yerden devam edeceğim. Gezmeyi seven adamım. Bu biraz engel olacak. Filmimi bitirdim. Her şeyde bir hayır vardır", dedi.

Yorumlar