Nur Yerlitaş Kimdir

Nur Yerlitaş kimdir diyeti, nasıl kilo verdi, ne iş yapıyor, kaç yaşında, nereli hepsi Nur Yerlitaş'ın biyografisinde. 1960 doğumlu olan Modacı Nur Yerlitaş evli mi merak ediliyor. İşte biyografisi

Nur Yerlitaş
-A A+

Nur Yerlitaş kimdir? Son yıllarda modacı kimliğinin yanında yaptığı programlarla girdiği polemiklerle magazin gündeminde olan Nur Yerlitaş'in biyografisi ilgili detaylar merak konusu. Nur Yerlitaş'ın sevenleri, takipçileri Nur Yerlitaş'ın nasıl kilo verdiğini merak ediyor. Nur Yerlitaş ile ilgili 'diyeti ne, kaç kilo, nasıl kilo verdi, kaç yaşında, hasta mı, mide ameliyatı mı oldu, evli mi, aslen nereli' sorularının yanıtları merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak Nur Yerlitaş'ın biyografisini, yaptığı işleri ve yaşadıklarını sizler için derledik...

NUR YERLİTAŞ KİMDİR KAÇ YAŞINDA NERELİ KAÇ KİLO?

11 Aralık 1960 yılında doğan Nur Yerlitaş aslen Giresunludur. Anne tarafı Siirt'li olan Modacı Nur Yerliteş, İstanbul'da dünyaya geldi. Karagümrük semtinde büyüyen Nur Yerlitaş 1980'li yılların başında İtalya ve Fransa'dan getirdiği kıyafetleri satarak moda dünyasına giriş yapan Nur Yerlitaş zamanla tüm ünlü isimlerin tercih ettiği bir modacı oldu. Diktiği sahne kostümleri ile Sibel Can, Ebru Gündeş, Seda Sayan ve Bülent Ersoy gibi önemli isimleri giydiren Nur Yerlitaş moda danışmanlığı yaparak bir marka haline de gelmiştir. Kendi atölyesi olan ve özellikle ünlü isimlere gösterişli kostümler diken Nur Yerlitaş modacı kimliğini ekranlara da taşımış ve moda içerikli programlarda da jüri üyeliği yapmıştır.  

NUR YERLİTAŞ TELEVİZYON EKRANLARINDA NELER YAPTI?

Nur Yerlitaş ilk olarak  televizyon ekranlarında 2010 yılında Show TV’de yayınlanan “Yemekteyiz” adlı yarışma programına katılarak merhaba demiştir. Nur Yerlitaş'ın ekran maceresi daha sonra moda içerikli programlarla devam etmiştir. 2011 yılında 'Bugün Ne Giysem' programında jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş, Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmalarında da jüri koltuğunda oturmuştur. Yaptığı yorumlar kendine has tavırları ile kendisini izleyiciye sevdiren Modacı Nur Yerlitaş program boyunca 'Nurella' lakabıyla anılmıştır. 

NUR YERLİTAŞ ÖZEL HAYATINDA NELER YAŞADI EVLİ Mİ ÇOCUĞU VAR MI?

Nur Yerlitaş evli değildir. Hayatı boyunca hiç evlenmeyen Nur Yerlitaş, özel hayatına dair bilgi paylaşmaktan hoşlanmıyor. Nur Yertlitaş'ın çocuğu da yoktur.

NUR YERLİTAŞ NASIL KİLO VERDİ HASTALIĞI NEDİR?

Nur Yertlitaş'a  2016 yılında göğüs küçültme ameliyatı için gittiği doktorda meme kanseri teşhisi konuldu. Hastanede tedavi gören ve ameliyat ile hastalığı atlatan Nur Yerlitaş sağlığına kavuştu. Kanser tedavisi sonrası hızla kilo veren Nur Yerlitaş 11 ay içinde yeme düzenini değiştirerek mide küçültme ameliyatı olmadan hızla kilo verdi. Boyu 1.67 cm olan Nur Yerlitaş 92 kiloları görmüştü.