Şevket Çoruh kızı Gülenay Çoruh'un mezuniyet törenine katıldı fotoğrafları olay oldu!

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, kızı Gülenay Çoruh'un mezuniyet törenine katıldı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Çoruh'un paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Şevket Çoruh kızı Gülenay Çoruh'un mezuniyet törenine katıldı fotoğrafları olay oldu!

'Arka Sokaklar' dizisinde komiser Mesut rolü ile izleyici tarafından çok sevilen ve hafızalara kazınan Şevket Çoruh'un Günay Karacaoğlu ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Gülenay, üniversiteden mezun oldu. Kızının mezuniyet törenine katılan Şevket Çoruh, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. 

22 YAŞINDAKİ KIZIYLA ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAFI BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

İlk evliliğini 1993 yılında kendisi gibi oyuncu Günay Karacaoğlu ile yapmış olan Şevket Çoruh, bu evliliğinden olan kızının mezuniyet törenine katıldı. Ünlü oyuncunun 22 yaşındaki kızıyla çektirdiği fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum yağdı. Şevket Çoruh'un kızı İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun oldu. Çoruh, paylaştığı fotoğrafı "Mezun olduk" notuyla paylaştı.

Şevket Çoruh kızı Gülenay Çoruh'un mezuniyet törenine katıldı!.

ANNESİYLE OLAN BENZERLİKLERİ ŞAŞIRTTI 

Usta oyuncunun paylaştığı bu fotoğraf ise sosyal medyada kısa sürede yayıldı. Gülenay Çoruh'un annesine olan benzerliği ise herkesi şaşırttı.

Şevket Çoruh kızı Gülenay Çoruh 'un mezuniyet törenine katıldı!.

 

Yorumlar