Onur Büyüktopçu Kimdir

Onur Büyüktopçu kimdir boyu kaç nereli dizileri hepsi Onur Büyüktopçu'nun biyografisinde. 1982 doğumlu olan Onur Büyüktopçu Kiralık Aşk dizisi ile tanındı. Peki Onur Büyüktopçu sevgilisi kim?

Onur Büyüktopçu
-A A+

Onur Büyüktopçu kimdir sorusunun yanıtını Onur Büyüktopçu'nun biyografisini merak edenler için derledik. Aslen Çankırılı olan Onur Büyüktopçu İstanbul'da doğdu. Kiralık Aşk dizisindeki Koray rolü ile adından söz ettiren Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programının sunuculuğunu da yaptı. Onur Büyüktopçu'yu sevenler Onur Büyüktopçu kimdir, kaç yaşındadır, boyu kaç, dizileri, aslen nereli, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak Onur Büyüktopçu'nun hayatını ve dizilerini biyografisinde derledik.

ONUR BÜYÜKTOPÇI KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ

24 Nisan 1982 doğumlu olan Onur Büyüktopçu İstanbul'da dünyaya geldi. Öğrencilik yıllarını İzmir'de geçiren oyuncu dil eğitimi ve oyunculuk kariyeri için yurtdışına gitti. İngiltere'de Academy of Creative Training Brighton Act London Film'de eğitim alan Onur Büyüktopçu, kamera karşısına ilk olarak Lise Defteri dizisi ile 2003 yılında başladı. 

Boğa burcu olan Onur Büyüktopçu oyunculuk kariyerine Yabancı Damat ve Doktorlar dizilerine konuk oyuncu olarak katılarak devam etti. 2010 yılında Güz Gülleri dizisinde rol alan Onur Büyüktopçu, 2015 yılında Kiralık Aşk dizisindeki oyunculuğu ile adından söz ettirdi. Dizinin Koray karakterini canlandıran Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar (Neriman) ile birlikte iyi bir iki oldu. 

Onur Büyüktopçu'nun rol aldığı Kiralık Aşk dizisi 2017 yılında final yaptı. Onur Büyüktopçu dizi sonrası TV 8'de yayınlanan Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu üstlendi. 

Onur Büyüktopçu, oyuncuk dışında cast direktörlüğü ve menajerlik de yaptı.

ONUR BÜYÜKTOPÇU EVLİ Mİ SEVGİLİSİ KİM?

Onur Büyüktopçu sempatik oyunculuğu ile beğeniliyor. Onur Büyüktopçu'nun özel hayatı da merak konusu. Onur Büyüktopçu evli değil. Onur Büyüktopçu'nun sevgilisi Elif Kara. Onur Büyüktopçu'nun sevgilisi yönetmenlik yapıyor. İkilinin ilişkisi uzun zamandır devam ediyor.