İstanbullu Gelin final sahnesinde büyük hata sonradan farkedildi!

3 sezona damga vuran İstanbullu Gelin'in final sahnesindeki hata sonradan fark edildi! Faruk'un kızı ve Süreyya'nın yaptığı görüntülü konuşmadaki hata olay oldu

İstanbullu Gelin final sahnesinde büyük hata sonradan farkedildi!

İstanbullu Gelin dizisinde final bölümünde yapılan hata günler sonra fark edildi! İzleyicinin gözünden kaçamayan final bölümündeki hata sosyal medyada gündem oldu! Süreyya'nın Faruk ve kızıyla yaptığı görüntülü konuşmadaki Facetime konuşmadaki hata izleyicinin gözünden kaçmadı! İstanbullu Gelin 87. bölümle final yapmıştı. Ancak final bölümündeki görüntülü konuşma sahnesindeki hata izleyiciden kaçmadı! İstanbullu Gelin 87. bölüm final bölümünde neler oldu? İşte o büyük hata...

İZLEYİCİ GÜNLER SONRA FARK ETTİ!

Ekranların fenomen dizisi İstanbullu Gelin 87. bölüm 3. sezonda final verdi. İstanbullu Gelin final bölümünde izleyiciyi hem güldürerek hem de ağlatarak ekranlara veda etti ancak final bölümdeki görüntülü konuşma sahnesindeki hata günler sonra fark edildi. İstanbullu Gelin'in final bölümünde sürpriz bir şekilde Esma Bora'nın ölmesiyle duygusal anlar yaşatan fenomen dizide Süreyya'nın kızı ve Faruk ile 7 yıl sonra yaptığı görüntülü konuşma sahnesi sosyal medyada alay konusu oldu.

FİNAL BÖLÜMDE BÜYÜK HATA!

Yılların geçmesiyle şarkıcı olan Süreyya turneye çıkar ve doğum gününde kızı ve Faruk ile konuşmak için görüntülü konuşmayla arar. Her ne kadar ilk izlenimde herşeyin normal gibi görünse de görüntülü konuşma sahnesinde bir kaç saniyede telefonun görünmesi izleyicinin dikkatini çekti. 

istanbullu gelin final sahnesindeki büyük hata

''TEKNOLOJİYE BAK BEE''

Fenomen dizinin takipçileri sosyal medyada final bölümü hatasını affetmedi. Sosyal medyada fenomen dizinin final sahnesi "teknolojiye bak bee telefonu bile gösteriyor" "Telefon sahnesinde büyük kamera hatası yaptılar hahah" "Yok artıkkk görüntülü konuştuğumuz telefonu görüntüleyen başka bir şey varr!" şeklinde ti'ye alındı. 

Yorumlar