Kadın dizisi paralı olacak mı FOX TV yayın akışından çıkarıldı!

Kadın dizisi paralı mı oluyor? FOX TV Kadın dizisini yayın akışından kaldırdı. İddialara göre Kadın dizisi 1 Ocak 2019'dan sonra para karşılığı izlenecek.

Kadın dizisi paralı olacak mı FOX TV yayın akışından çıkarıldı!

FOX TV'nin iki sezondur yüzünü güldüren Kadın dizisiyle ilgili alınan son karar Kadın izleyenlerini sinirlendirecek gibi görünüyor. İddialara göre, FOX TV Kadın dizisini özel abonelikle çalışan bir platforma taşıyacak ve dizinin yeni bölümleri paralı olacak. 

Kadın dizisi 45. son bölümü ile 25 Aralık Salı akşamı ekrana gelmişti. Sezon finali tadında biten dizi hakkında açıklamalar da bir bir gelmeye başladı. Peki Kadın dizisi ekranlara veda mı ediyor? Son bölümde Bahar ve Sarp çocukları alıp kaçmaya hazırlanırken içeriye giren silahlı adamlar birini vurmuş ve, kadın öldü diyerek olay yerinden kaçmıştı. Nefes kesen bir finalle biten dizinin ardından herkes Kadın dizisinde kim ayrıldı sorusunun yanıtını aramaya başladı...

Herkes diziden kim gidecek diye yeni bir açıklama beklerken dizinin 46. yeni bölüm fragmanını FOX TV'nin resmi internet sitesinde yayınlanmadı. 2 Ocak salı günü FOX TV'nin yayın akışına bakanlar ise Kadın dizisini akışta göremedi. Yani nefes kesen bir final sahnesi ile biten dizinin yeni bölümünün akıbeti ne olacak büyük bir soru işareti.

KADIN DİZİSİ PARALI MI OLUYOR?

Kadın dizisi hakkında ortaya atılan bir iddia ise son günlerde sıkça dile getirilen 1 Ocak 2019'dan sonra tüm dizilerin paralı şekilde internetten izlenecek olması.

Eğer bu iddia doğruysa artık Kadın dizisi FOX ekranlarında salı günü günü yayınlamayacak. Diziyi izlemek isteyenler para vererek yeni uygulamaya abone olacak ve diziyi oradan takip edecek.

Bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yok fakat izleyicinin kafası çok karışık. Kadın dizisinin 46. yeni bölümü ne zaman ve nerede yayınlanacak sorunun net cevabını arıyor.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıydı. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştı. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemedi.

 Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardı o da çocukları. Diğer yandan Nezir de yeni bir hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderdi. 

Nezir'in adamlarının Bahar'ın yaşadığı apartmana gideceğini öğrenen Sarp ise apar topar mahalleye gitti.Bahar ve çocukları alıp kaçacakken Nezir'in eli silahlı adamları apartmana girdi. Daha sonra bir el silah sesinden sonra içlerinden biri kadın öldü diyerek apartman kaçtı.

 

Yorumlar 2 yorum