Müge Anlı'da oğlunu nasıl öldürdüğünü anlattı 'Oğlumu döşünden tek kurşunla vurdum'

Müge Anlı programında kan donduran itiraf izleyenleri yeniden ekrana kitledi. Canlı yayında baba oğlunu nasıl öldürdüğünü anlattı 'oğlumu tek kurşunla vurdum'

Müge Anlı'da oğlunu nasıl öldürdüğünü anlattı 'Oğlumu döşünden tek kurşunla vurdum'

15 aydır kayıp olan Engin Karakollu'yu aramak için Müge Anlı'nın programına başvuran acılı anne ve kız kardeş Arif Karakollu'dan şüphelendiklerini söyledi. Ancak oğlunu ööldürme iddiaların geçtiğimiz gün reddeden baba Arif Karakollu bugün canlı yayında eşinin ve kızının programdan çıkarılmasını rica ederek canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf ederek cinayetin detaylarını anlattı.

Oğulları Engin Karakollu'nun 15 aydır kayıp olmasının ardından Müge Anlı'nın programına katılan anne Şanziment Karakollu'ya kötü haber geldi. Oğlunu eşi Arif Karakollu'nun öldürdüğünü öğrenen Şanziment Karakollu ve kızı canlı yayında sinir krizi geçirdi. Arif Karakollu oğlunun psikolojik sıkıntılar yaşadığını anne ve babasını defalarca darp ettiğini söyleyerek oğlunu nasıl öldürdüğünü anlattı.

"OĞLUMU DÖŞÜNDEN TEK KURŞUNLA VURDUM"

Eşi ve kızının stüdyonun dışına çıkarılmasını isteyen Arif Karakollu şunları söyledi: "Her gün gelip beni tehdit ediyordu. Kendimi korumak için tüfeğim yatağımın altında yatıyordum. Onu döşünden tek kurşunla vurdum. Hemen öldü. Sonra onu mandıranın kenarına gömdüm. Toprağı 1 metre falan kazdım. Üzerini de samanlarla örttüm. Ben bunlardan önce size başvurup anlatacaktım ama onlar benden önce davrandı. Huzurlu uyuyamıyorum. Pişmanım ama mecbur kaldım."

NE OLMUŞTU?

Psikolojik sıkıntılar yaşadığı ve anne babasını defalarca darp ettiği iddia edilen Engin Karakollu bir gece ortadan kayboldu. Engin Karakollu'nun annesi ve kız kardeşi, darp edilmemek ve canlarını kurtarmak için evi terk etti ve İstanbul'a yerleşti. Müge Anlı'nın canlı yayınına katılan Engin Karakollu'nun annesi ve kız kardeşi, baba Arif Karakollu'yu suçladı.

arif karakollu müge anlının programında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti

CANLI YAYINDA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİLER

Arif Karakollu dün canlı yayına katıldı ve tüm suçlamaları reddetti. Ancak bugün eşi ve kızının stüdyodan çıkarılmasını istedi ve ardından cinayeti itiraf etti. Arif Karakollu'nun bu açıklamalarının ardından anne ve kız kardeşi sinir krizi geçirdi.

Yorumlar