Survivor 2019 finale kalan yarışmacılar belli oldu Türk ve Yunan takımındaki isimler...

Türkiye Yunanistan arasında nefes nefese bırakan 2019 Survivor yarışmasında finale kalan yarışmacılar belli oldu!

Survivor 2019 finale kalan yarışmacılar belli oldu Türk ve Yunan takımındaki isimler...

Survivor 2019 yarışmasında nefes kesen Türk-Yunan takımı arasında yaşanan oyunlarda sona yaklaşıldı! Survivor 2019 yarışmasında finale kalan yarışmacılar belli oldu! Survivor'da son bölümlere geri sayım başladı! İzleyenlerin büyük bir merakla takip ettiği Survisor 2019'da finale kalan isimler geçtiğimiz bölümde belli oldu! Türk takımında elenen son isim Bora olurken finale kalan isim Oktay oldu. İşte heyecanı dorukta bırakan geri sayıma geçen Survivor 2019'da finale kalan Türk ve Yunanistan takımında finale kalan yarışmacılar...

Survivor 2019'da Finale Kalan Yarışmacılar Belli Oldu!

Her yıl olduğu gibi bu yılda izleyenlerin nefesini tutarak takip ettiği Survivor 2019 Türkiye Yunanistan takımı arasında soluk soluğa yarışlar yapıldı. Ancak finale geri sayımın başladığı şu günlerde artık Kıbrıs'a gidecek final oyuncularının isimleri belli oldu!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da programın sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın sunduğu program Survivor yarışması 14 yıldır her yıl aynı heyecanla takip ediliyor. Son olarak uzun zamandır aynı giden Survivor formatında bu yıl Türkiye Yunanistan arasında yarışma yapıldı. Türk ve Yunanistan takımları arasında çekişmeli oyunların ardından 2019 Survivor yarışmasında finale geri sayım başladı. Finale kalan yarışmacılar önceki bölümde belli oldu!

Survivor 2019 Finale Kalan Yarışmacılar Belli Oldu!

Türk takımında finale kalan isimler; Seda, Emre, Yusuf ve Oktay olurken, Yunan takımında finale kalan yarışmacılar; Dalaka, Dimitra, Nikos ve Afroditi oldu.

 

Yorumlar