Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı ödül ne?

Survivor birleşme partisi dün gece ekranlardaydı. Survivor birleşme partisinde düzenlenen şarkı yarışmasının bu yıl ki kazananı Yunan takımında Elpida oldu.

Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı ödül ne?

Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı? Survivor birleşme partisinde yarışmacılar sahneye çıkıp şarkılar söyledi, performanslarıyla hem yarışmacıları hem de ekran başındakileri eğlendirdi. Survivor şarkı yarışmasının bu yıl ki kazananı Elpida oldu. Survivor şarkı yarışmasının bu yıl ki ödülü ise Survivor 2020'deki şarkı yarışmasına katılma hakkı oldu.

Survivor 2019’da dün gece birleşme partisi heyecanı yaşandı. Birleşme partisinde yarışmacılar birbirinden şık kıyafetleriyle sahneye çıktılar. Survivor şarkı yarışmasının bu yıl ki jürisinde Murat Boz, Seda Sayan ve Yunan şarkıcı Giorgos Lianos oldu. 

Survivor şarkı yarışmasını Elpida kazandı

Survivor'un birleşme partisinde yarışmacılar sahneye çıkarak tek tek performans sergiledi. Yunan yarışmacı Elpida Rantevou Stin Parallia şarkısını seslendirdi. Yunan yarışmacı izleyenlere keyifli anlar yaşatırken performansı da dikkat çekti.

BORA PERFORMANSINI YARIDA KESTİ

Şarkı yarışmasında sahneye çıkan Bora Edin Dedikodu şarkısını seslendirdi. Bora şarkısını seslendirirken Tarık Sezer şarkıyı beğenmeyince yarışmacı performansını yarıda kesti.

SURVİVOR'DA KİM KAÇ KİLO VERDİ?

Survivor'un 51. bölümündeki birleşme partisi öncesi, Dominik'te devam eden mücadelede yarışmacılar tartıya çıktı ve en fazla kilo veren isim belli oldu. Survivor 2019'da şuana kadar en fazla kiloyu Hikmet kaybetti.

İşte, Survivor yarışmacılarının verdiği kilolar;

Kyriakos:101 kg-82,7=18,3
Bora:77kg-68kg=9kg
Hikmet:114-93,8=20kg 2
Spyros:91kg-73,3=17 kg
Emre:80 kg-71,3 kg
Afroditi:66kg-62.8
Atakan:94-86,3=7,7kg
Okay: 90 kg-78.7 kg=11,3
Nikos:74-66,1k=7,9kg

Yorumlar