Survivor'da aşk bombasını Sabriye patlattı

Survivor'da Melisa Yusuf yakınlaşması konuşulurken bombayı Sabriye patlattı. Sabriye Yunan Takımı'ndan Dalaka'yı Atakan'a istedi. Atakan ve Dalaka ise...

Survivor'da aşk bombasını Sabriye patlattı

Survivor'da aşk iddialarıyla çalkalanıyor. Önce Melisa ile Yusuf'un yakınlaşması, ardından Afroditi'nin Türk Takımı'ndan birinden hoşlandığı yönündeki itirafı. Şimdi ise aşk bulutları Atakan ve Dalaka'nın üzerinde dolaşıyor. Bombayı patlatan isim ise Sabriye. 

Survivor'da Türk ve Yunan yarışmacılarının dostluk oyunu sonrası yaşananlar aşk dedikodularını alevlendirdi. Sabriye yarışma sonrası kurabiye ve kahve partisi sırasında Katerina Dalaka'yı, Atakan'a istedi.

Kurabiye kahve ödülü sonrası uzun zamandır ödüllerde bir araya gelmek isteyen Atakan ile Katerina Dalaka ödüle birlikte gitti. İkilinin birbirinden ayrılmaması dikkat çekince Sabriye bombayı patlattı! Sabriye "Atakan ile Dalaka evlensin" dedi. Atakan ile Katerina bu olaya gülerek yanıt verdi.

Bu sene Survivor'da Türk ve Yunan yarışmacılar arasındaki aşk dedikoduları dikkatleri çekiyor. Afroditi'nin dün yaptığı açıklamaların ardından Emre'nin takımında oynamak istemesi "Emre'den mi hoşlanıyor?" sorusunu akıllara getirdi.

AFRODİTİ, EMRE’DEN Mİ HOŞLANIYOR?

Ayrıca başarılı yarışmacı Afroditi, geçtiğimiz bölümde Türk takımdan beğendiği bir kişinin olduğunu söylemişti.

Bu bölümde ise Afroditi Emre’nin takımında yarışmak istediğini söyleyince “Emre’den mi hoşlanıyor?” sorusu akıllara geldi.

MELİSA-YUSUF YAKINLAŞMASI

Öte yandan, Survivor'ın hafta sonu yapılan yarışmasında Melisa'nın kritik bir sayı alması sonrası Yusuf'la arasındaki yakınlaşma dikkatlerden kaçmamıştı. Sayı alması sonrası Yusuf Melisa'yı kutlayan ilk isim olmuştu. Melisa ise omzunda duran Yusuf'un elini öperek ilgisine karşılık vermişti. 

 

 

 

 

Yorumlar