Merve Boluğur havuz pozuyla takipçilerini büyüledi!

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Merve Boluğur, Instagram hesabından paylaştığı havuz pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Merve Boluğur havuz pozuyla takipçilerini büyüledi!

Bir süredir ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabından paylaştığı havuz fotoğrafıyla kendine hayran bıraktı. Boluğur'un fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Bir takipçisi, "Gülüşünüz yüzünüzden eksik olmasın." yorumunu yaparken bir başka takipçisi ise, "Doğal haliniz çok güzel makyaj yapmanıza bence gerek yok." yorumunu yaptı.

''MAKYAJ YAPMANIZA BENCE GEREK YOK''

Cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Merve Boluğur, havuzda çektirdiği makyajsız fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Boluğur'un paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Boluğur'un bir takipçisi paylaşıma, "Gülüşünüz yüzünüzden eksik olmasın." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Doğal haliniz çok güzel makyaj yapmanıza bence gerek yok." yorumunu yaptı.

GECELİKLE POZ VERMİŞTİ

Boluğur, gecelikli fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Oyuncu paylaştığı fotoğrafla binlerce beğeni almıştı.

Merve Boluğur havuz fotoğrafıyla takipçilerini ayran bıraktı!

Yorumlar