Acun Ilıcalı Zuhal Topal'a dava açtı format tartışmasında ağır gönderme!

Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Acun Ilıcalı, Zuhal Topal'la yaşadığı format tartışmasında Topal'a ağır göndermelerde bulundu.

Acun Ilıcalı Zuhal Topal'a dava açtı format tartışmasında ağır gönderme!

Acun Ilıcalı ve Zuhal Topal arasında sular durulmuyor. Format tartışması her geçen gün büyüyor. Acun, Zuhal Topal'ın sunduğu programı format olarak, TV8'de yayınlanan  ''Yemekteyiz'' programına benzetince ortalık karıştı. Acun Ilıcalı yüklü bir miktar tazminat davası açmaya hazırlanıyor. Önceki akşam Etiler'de görüntülenen Acun Ilıcalı, Zuhal Topal'ın sunduğu programın 'Yemekteyiz'e benzetilmesi hakkında "Taklit o kadar da olmaz. Bence 'O Ses Türkiye Kaynanalar' yapsınlar." dedi. Zuhal Topal ise Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa'ya mesaj gönderip Acun için ''algı operasyonu yapmaya çalışıyor''dedi.

"O SES KAYNANALAR' YAPSINLAR"

Zuhal Topal'ın sunduğu program ile TV8'deki 'Yemekteyiz' programının aynı formatta olduğu haberleri hakkında konuşan başarılı televizyoncu, "Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Benim Zuhal Topal'la sorunum yok. Formatı kullananlar ile ilgili bir olay. Taklit o kadar da olmaz. Bence 'O Ses Türkiye Kaynanalar' diye bir program yapsınlar" dedi.

''REYTİNGLERİM BU KADAR İYİ OLMASAYDI ACABA BU DAVA AÇILIR MIYDI?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa'ya mesaj gönderen Zuhal Topal, "Kamuoyunda algı yaratmaya çalışıyor ama mesajları okudunuz mu hiç? İnsanlardan bana destek mesajları geliyor, ona da ayda bir böyle destek geliyor. Sanki dava açılmış, kazanılmış gibi bir algı yaratmaya çalışıyor ama başarılı olamadılar. Acaba reytinglerim bu kadar iyi olmasaydı gene bu dava açılır mıydı? Hoş hala açılmış da değil." dedi.

"O SES TÜRKİYE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR"

Öte yandan şarkıcı Ilıcalı ile yemek yiyen Murat Boz, "Bence 'O Ses Türkiye' altın çağını yaşıyor. Çünkü iki büyük televizyon sunucusu Beyazıt ve Seda Sayan'la birlikteyiz" ifadelerini kullandı.

format tartısmasında acundan zuhala agır gonderme

 

Yorumlar