Acun Ilıcalı'dan Cansu Dere'ye yeni dizi teklifi!

Acun Ilıcalı'nın Nisan ayda ekranlara gelmesi planlanan Fatih Aksoy imzalı dizisinin başrolü Cansu Dere'ye teklif götürdüğü iddia edildi.

Acun Ilıcalı'dan Cansu Dere'ye yeni dizi teklifi!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın Nisan ayının başında yayına girmesi beklenen Fatih Aksoy imzalı dizisinin başrolü için ünlü oyuncu Cansu Dere'ye teklif götürdüğü iddia edildi. Güzel oyuncu Cansu Dere en son bir internet dizisinde yer almış, artık televizyon dizilerinde yer almayacağını belirtmişti. Dere'yi Fatih Aksoy ikna etti. Ilıcalı'nın çok ses getireceği düşünülen yeni dizisinde erkek başrolün ise henüz kesinleşmediği iddia edildi. 

TELEVİZYON DİZİLERİNDE YER ALMAYACAĞINI BELİRTMİŞTİ

En son internette yayınlanan ve büyük ses getiren Şahsiyet dizisinde Haluk Bilginer ile başrolü paylaşan Cansu Dere televizyon dizilerinde artık yer almayacağını belirtmiş ve gelen dizi tekliflerini okumadan geri çevirmişti. Fakat en son Annem dizisinde oynayan güzel ve başarılı oyuncuyu Fatih Aksoy ikna etti. TV8'de yılın bombası olarak gösterilen dizinin kadın başrol oyuncunun Cansu Dere olacağı erkek başrolünün ise henüz kesinleşmediği iddia edildi.

''BAŞKA BİR İŞLE FLÖRT AŞAMASINDAYIZ''

Geçen günlerde yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile Etiler Da Mario'dan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu iddialara açıklık getirmiş ve yeni diziye yeşil ışık yakmıştı. Dere, Kenan İmirzalıoğlu'yla kamera karşısına geçeceği haberleriyle ilgili, "Hiç öyle bir şey yok. Başka bir işle flört aşamasındayız" açıklamasını yapmıştı. Güzel oyuncunun gündeminde senaryosu yazım aşamasında olan Fatih Aksoy'un TV8'e çekmeyi planladığı yeni dizi projesinin olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalı'dan Cansu Dereye'ye yeni dizi için teklif!

Yorumlar