Emina Jahovic Saadettin Saran ayrıldı hamile olduğu iddia edilirken ilişkileri bitti

İlişkileriyle olay olan Emina Jahovic ve Saadettin Saran hamilelik iddialarından sonra Hakan Ural duyurdu: Aşk bitti!

Emina Jahovic Saadettin Saran ayrıldı hamile olduğu iddia edilirken ilişkileri bitti

Saadettin Saran ve Emina Jahovic aşkında geçtiğimiz günlerde ortaya atılan hamilelik iddialarını yalanlayan Emina Jahovic sosyal medya hesabından paylaşımda bulunmuştu. Ancak asıl bomba Hakan Ural'dan geldi! Hakan 
'Gel Konuşalım' programının sunucusu Hakan Ural, Sadettin Saran'ın Emina Jahovic'in sürekli medyada olmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyerek ayrıldıklarını duyurdu. 

SOSYAL MEDYADA OLMASI RAHATSIZ ETTİ!

Magazin programının sunucusu Hakan Ural, canlı yayında Emina Jahovic ve Saadettin Saran'ın ayrıldığını söyledi. Emina Jahovic'le sürekli olarak medya da olmasından rahatsız olan Saran Sırp şarkıcıyla olan ilişkisini bitirdi.

AŞK BİTTİ!

Ayrılık haberleriyle mahgazine gündem olan Saadettin Saran ve Emina Jahovic aşkı bitti! Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkmasıyla ayrılık iddiaları güç kazandı!

"YAŞAMIMIN BU SÜRECİNDE GAYET MUTLUYUM"

Öte yandan sırp basını Emina Jahovic'in Sadettin Saran'dan 4 aylık hamile olduğu iddia edildi. Instagram hesabından açıklama yapan Jahovic, "Sırp basınında çıkan ve maalesef Türk basınına da yansıyan hamile olduğuma dair haberler kesinlikle yalandır. O haberi yapan gazete hakkında hukuksal süreci başlattık. Lütfen bu tip aslı astarı olmayan haberlere itibar etmeyiniz. Yaşamımın bu sürecinde gayet mutluyum ve çocuklarımı etkileyebilecek yalan haberlerden sakınılması konusunda herkesin hassaiyetini rica ederim." dedi.

Yorumlar