Acun Ilıcalı'dan Sabriye Şengül'e maç teklifi bütün Türkiye seyredecek!

'Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 58'inci bölümünde Acun Ilıcalı, ''En iyi yaptığım işi dövüşmek" diyen Sabriye Şengül'e kick boks maçı teklif etti.

Acun Ilıcalı'dan Sabriye Şengül'e maç teklifi bütün Türkiye seyredecek!

'Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 58'inci bölümünde ekrana gelen 'Siyah mı beyaz mı' oyununda; yapımcı ve sunucu Acun ılıcalı ile yarışmacı Sabriye Şengül arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Acun Ilıcalı ''En iyi yaptığım işi dövüşmek" diyen Sabriye'ye, kick boks maçı teklifinde bulundu. Ilıcalı, Bütün Türkiye seyredecek, unutma. Kim kimi döverse. Unvan maçı değil, gösteri maçı" dedi. 

KİCK BOKS MAÇI TEKLİFİNDE BULUNDU 

'Siyah mı beyaz mı' oyununda araba için mücadele eden Sabriye Şengül ile sohbet eden Acun Ilıcalı, başarılı sporcuya maç teklifinde bulundu.

''BÜTÜN TÜRKİYE SEYREDECEK UNUTMA''

Başarılı televizyoncu, "Ringe çıkmayı çok özledim, kick boksu çok seviyorum. En iyi yaptığım işi dövüşmek" diyen Sabriye'ye, "Dominik'ten iyi bir kick boksçu bulalım, arkadaşlara söyleyeceğim. Dominik'ten bir tane bulup getireceğim, kimi bulursam. Bütün Türkiye seyredecek, unutma. Kim kimi döverse. Unvan maçı değil, gösteri maçı" karşılığını verdi.  

acun ılıcalı'dan sabriye şengül'e maç teklifi! 23

Yorumlar