Acun Ilıcalı'nın eski eşi Banu'nun annesi Seda Başbuğ kimdir kiminle evlendi?

Acun Ilıcalı'nin ilk eşi Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ iş insanı Orhun Yazıcı ile evlendi! Seda Ilıcalı sade gelinliği ile göz kamaştırdı!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Banu'nun annesi Seda Başbuğ kimdir kiminle evlendi?

Acun Ilıcalı'nın 5 yıl evli kaldığı ilk eşi Seda Başbuğ geçtiğimiz akşam iş insanız Orhun Yazıcı ile evlendi! Acun Ilıcalı ile Banu Ilıcalı adında kızı olan Seda Başbuğ, uzun yıllardır medyadan uzak sade bir hayat sürdürüyor. Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra dost kalmayı tercih eden ikili zaman zaman bir araya geliyordu. Son olarak Acun Ilıcalı'dan olan kızı Banu Ilıcalı'nın düğününde bir araya gelmişlerdi. Geçtiğimiz akşam Orhun Yazıcı ile evlenen Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ sade gelinliği ile göz kamaştırdı! Acun Ilıcalı'nın 5 yıl evli kaldığı ilk eşi Seda Başbuğ kimdir, kaç yaşında? Seda Başbuğ'un evlendiği kişi Orhun Yazıcı kimdir? İşte Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ hakkında bilinmeyenler...

ACUN ILICALI'NIN İLK EŞİ YENİDEN EVLENDİ!

Acun Ilıcalı'nın büyük kızı Banu Ilıcalı'nın annesi Seda Başbuğ geçtiğimiz akşam iş insanı Orhun Yazıcı ile evlendi. Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ geçtiğimiz akşam sade balık modeli gelinliği ile göz kamaştırdı! Zaman zaman Acun Ilıcalı ile kızları için yeniden bir araya gelen, boşansalar bile hala dostluklarını sürdürdükleri biliniyor. Acun Ilıcalı ile beş yıl evli kalan Seda Başbuğ geçtiğimiz akşam 2. evliliğini yaptı.

SEDA BAŞBUĞ KİMİNLE EVLENDİ?

Geçtiğimiz akşam iş insanı Orhun Yazıcı ilee dünyaevine giren Seda Başbuğ düğünde sadeliği ile göz kamaştırdı. Acun Ilıcalı ile beş yıl evli kalan Seda Başbuğ 19 yaşında 1988 yılında Acun Ilıcalı ile evlenmişti. Acun Ilıcalı ile olan evliliğince Banu Ilıcalı adında bir kızı bulunuyor. Yıllardır kameralardan uzak bir hayat süren Seda Başbuğ, kızı Banu  Ilıcalı'nın düğününde Şeyma Subaşı ile aynı karede fotoğraf çekilmesi ve çekilen fotoğrafın Subaşı tarafından paylaşılması bir dönem magazin gündeminde çok konuşulmuştu.

SEDA ILICALI'NIN GELİNLİĞİ GÖZ KAMAŞTIRDI!

Geçtiğimiz akşam iş insanı Orhun Yazıcı ile 2. evliliğini yapan Seda Başbuğ'un gelinliği göz kamaştırdı. Aile arasında sade bir törende evlenen Seda Başbuğ ince askılı balık modeli sade gelinliği tüm dikkatleri üzerinde topladı. Seda Başbuğ'un kızı Banu Ilıcalı annesinin mutlu gününde yalnız bırakmadı!

acun ılıcalının ilk eşi seda başbuğ yeniden evlendi

ACUN ILICALI'NIN İLK EŞİ SEDA BAŞBUĞ KİMDİR? NE İŞ YAPIYOR?

Kameralardan uzak sade bir hayat süren Seda Başbuğ Acun Ilıcalı'nın 1988 yılında evlendiği 1993 yılında boşandığı ilk eşidir. Acun Ilıcalı ile beş yıl evli kalan Seda Başbuğ'un Ilıcalı ile Banu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Banu Ilcalı'nın düğününde görüntülenen Seda Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile verdiği poz bir dönem çok konuşulmuş hatta Subaşı o fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

acun ılıcalının ilk eşi seda başbuğ kimdir yenide evlendi

Yorumlar