Acun'a mesaj atan Şeyma Subaşı'na Ece Erken ''Dilenci'' diyerek verdi veriştirdi!

Acun Ilıcalı'ya mesaj atmasıyla rezil olan Şeyma Subaşı'na bir darbe'de Ece Erken'den geldi 'dilenci' diyerek Erken canlı yayında Subaşı'na verdi veriştirdi!

Acun'a mesaj atan Şeyma Subaşı'na Ece Erken ''Dilenci'' diyerek verdi veriştirdi!

Geçtğimiz günlerde Acun Ilıcalı yeni projeleri için 'Gel Konuşalım' programında canlı yayında telefonundan görsel gösterirken eski eşi Şeyma Subaşı'nın  "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili biriyle konuşacağım" mesajı çok konuşulmuştu. Subaşı'nın mesajın canlı yayında görünmesinin ardından Instagram hesabından açıklama yaparak kendini savunmuştu. Olayların unutulması istenirken ünlü sunucu Ece Erken Şeyma Subaşı'na 'dilenci' diyerek canlı yayında verdi veriştirdi! 

Acun Ilıcalı'dan aylık 125 bin TL nafaka alan eski eş Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı canlı yayındayken attığı bir mesajla herkesi şoke etmişti. Ilıcalı canlı yayında telefonunda yeni projesini gösterirken Şeyma'nın Miami oteli para kelimelerinin geçtiği mesajı kapatmaya çalışırken bir anda patlayan olayın ardından Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Ancak Ece Erken Şeyma Subaşı'nın yaptığı açıklamayı affetmedi!

acuna mesaj atan şeyma subaşına ece erken söylemezsem olmaz programında verdi veriştirdi

Ece Erken Şeyma Subaşı'na Canlı Yayında Verdi Veriştirdi!

Söylemezsem Olmaz programın sunuculuğunu yapan Ece Erken Canlı yayında Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'ya attığı mesajı ele alarak 'dilenci' diyerek verdi veriştirdi. Ece Erken Şeyma Subaşı için canlı yayında, ''Ben kendi görüşümü söyleyeyim kadınlarla ilgili, ben güçlü kadın seviyorum bir erkeğe bağlı olmayan kadınları seviyorum. Boşanmış artık deli gibi nafaka alıyor hepimizin diline düşen bir nafaka 125 bin TL.'' diyerek sözlerine şu şekilde devam etti. ''Sevgili yapmış sevgilisiyle boy boy çıplaklığa varan fotoğraflar paylaşıyor ama bir yandan da eski eşten sürekli para muhabbeti ve canlı yayında olduğunu bildiği eski eşi, belki de Acun'un rezil olması için yollanan bir mesaj! Sonrasında da hiç bir konuda açıklama yapmayan Şeyma açıyor Instagram'ından 'ben işte ortada çocuğum varda diyerek ee çocukla ilgili ortada bir tane mesaj yok çocuğun okul masrafı yok ortada senin Miami otelin var Miami bilmem neyin var yani artık bu kadarda dilenciliğe düşmemeli bu durum. Biz kadınları rezil eden kadınların ortada olmamasını rica edeceğim.'' diyerek canlı yayında Şeyma Subaşı'na verdi veriştirdi.

 

 

 

 

Yorumlar