Acun'dan Exathlon yarışması hakkında bomba açıklama Türkiye'de YouTuberlar yarışacak!

Türkiye'de Exathlon yarışmasının çekileceğini söyleyen Acun Ilıcalı canlı yayında yarışmada kimlerin yarışacağını açıkladı!

Acun'dan Exathlon yarışması hakkında bomba açıklama Türkiye'de YouTuberlar yarışacak!

Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün TV8 kanalında yayınlanan Gel Konuşalım programında yeni projeleri hakkında fikirlerini ve yeni yarışma Exathlon Türkiye hakkında müjdeyi verdi! Exathlon yarışmasının Türkiye'de yapılacağının bilgisini veren Acun Ilıcalı aynı zamanda YouTuberların da yarışacağını açıkladı. Survivor, O Ses Türkiye'den sonra ekranlara yeni soluklu heyecan verici bir yarışma formatı sunmaya hazırlanan Acun Ilıcalı yeni yarışma Exathlon yarışması hakkında detayları verdi. Exathlon Türkiye yarışması nerede yapılıyor? Exathlon Türkiye'de kimler yarışacak? İşte Acun Ilıcalı'nın ekranlara yeni soluk getirmeye hazırladığı yarışma programı Exathlon Türkiye hakkında tüm merak ettiğiniz soruların yanıtı Elmaelma.com'da!

Sunuculuğunu Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak'ın yaptığı Gel Konuşalım programın konuğu TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı oldu. Programda yeni yarışma Exathlon Türkiye hakkında önemli bilgiler veren Ilıcalı yarışmanın Türkiye'de olacağını açıkladı. 

exathlon türkiye de yarışacak isimler belli oldu

Son dönemlerde attıkları adımları ile çok konuşulan Türk YouTuberlarında Exathlon Türkiye yarışmasında yarışacağının bilgisini veren Acun Ilıcalı Exathlon Tükiye hakkında ''Olağanüstü ses getirecek bir proje'' diyerek heyecanlandırdı.

Exathlon Türkiye Yarışmasını Orkun Işıtmak Sunacak!

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak'ın Exathlon Türkiye yarışmasını sunacağını söyleyen Acun Ilıcalı, "Exatlon'u Türkiye'de çekeceğiz ve efsane YouTuberlar yarışacak. O Ses Türkiye, Survivor ve MasterChef'le TV8'in yayın akışı dolu olduğu için yer yok. TV8'de yayınlamayacağız. Güzel isimler var. Çocuklar çok enerjik olağanüstü ses getirecek bir projeye doğru gidiyoruz. Orkun Işıtmak sunucu olacak" dedi.

 

Yorumlar