Ahmet Kural'ın yeni sevgilisinin kim olduğunu merak edenler için işte fotoğrafı!

Ahmet Kural Sıla Gençoğlu ile ilişkisinin davalık olmasının arından ilk kez yeni sevgilisiyle görüntülendi işte Kural'ın yeni sevgilisi bakın kim çıktı!

Ahmet Kural'ın yeni sevgilisinin kim olduğunu merak edenler için işte fotoğrafı!

Oyuncu Ahmet Kural Sıla ile olaylı biten ilişkinin ardından yeni bir aşka yelken açtı! Geçtiğimiz günlerde Kural'ın eski sevgilisi Sıla sevgilisi Hazer Amani ile aşkın ilk fotoğrafı çok konuşulmuştu. Günler sonra Ahmet Kural'da yeni sevgilisiyle Kadıköy'de bir mekandan çıkarkan görüntülendi! Yeni sevgilisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Ahmet Kural'ın yeni sevgilisinin kim, kaç yaşında, ne iş yaptığı ve nereli olduğu hayranları tarafından merak konusu oldu! İşte oyuncu Ahmet Kural'ın yeni sevgilisini merak edenler için tüm detaylar elmaelma.com'da!

Şarkıcı Sıla ile geçtiğimiz Ocak ayında şiddet gerekçesi ile davalık olan Ahmet Kural Sıla'dan sonra yeni bir aşka yelken açtı. Sıla'nın ünlü şef Hazer Amani ile ilişkisini kabul etmesinin ardından Ahmet Kural'da yeni sevgilisiyle görüntülendi. 

Habertürk'ün haberine göre, Kural geçitğimiz akşam Kadıköy'de sevgilisiyle görüntülendi. Flaşların patlamasının ardından basın mensuplarının ikili arasındaki ilişki sorulunca Ahmet Kural şaşkınlığını gizleyemeyerek teşekkür edip hızlı hızlı uzaklaştı. İkilinin son derece keyifli halleri de dikkatlerden kaçmadı!

ahmet kuralın yeni sevgilisi kim adı ne

Yorumlar